Sociální sítě
Nahoru
reklama

Dove roste s další řadou kosmetiky

Dove DermaSpa, prémiová řada produktů spojujících jedinečným způsobem dermatologickou péči a luxusní hýčkání, představuje rozšíření kolekce Dove DermaSpa Youthful Vitality. K tělovému krému vyvinutému na míru potřebám zralé pokožky nově přibylo tělové mléko a pečující krém na ruce. Pružnost a mladistvější vzhled věkem unavené pokožce pomáhá navracet díky obsahu revitalizačního séra a technologii Cell-MoisturisersTM, která byla doposud využívána jen v krémech na obličej. Ženy ve zralém věku si díky produktům Dove DermaSpa Youthful Vitality mohou užívat krásnou, jemnou, vypnutou a zdravím zářící pokožku, a tím i zvýšené sebevědomí. Výjimečný požitek z intenzivní péče umocňuje nezaměnitelná vůně.

Dove DermaSpa Youthful Vitality_produktové hnízdoPrémiová řada Dove DermaSpa Youthful Vitality byla stvořena s myšlenkou povznést každodenní pečující rutinu zralých žen na chvíle uvědomění si sebe sama, nalezení harmonie, duševní pohody a lásky k vlastnímu tělu. Spojuje nejnovější poznatky předních světových dermatologů s nezaměnitelným luxusem lázeňského hýčkání. Poskytuje péči, která je v perfektním souladu s nejvyššími nároky žen ve zralém věku a podtrhuje jejich sebevědomí.

Zralým ženám, jež hledají luxusní a účinnou péči o pokožku celého těla, nabízí prémiová řada Dove DermaSpa Youthful Vitality komplexní řešení. Vedle bohatého tělového krému totiž nově zahrnuje také intenzivně pečující tělové mléko a hydratační krém na ruce. Portfolio Dove DermaSpa Youthful Vitality se pyšní obsahem revitalizujícího séra a přelomovou technologií Cell-MoisturisersTM, která díky komplexu vyživujících složek získaných z přírodních olejů a semen působí přímo uvnitř kožních buněk a zlepšuje tak vzhled pokožky, její hydrataci i celkovou kvalitu. Tato kombinace navrací zralé pokožce hebkost, pružnost, zářivost a pomáhá obnovovat její mladistvý vzhled.

Parfemace kolekce Dove DermaSpa Youthful Vitality je dílem uznávané odbornice na vůně Anny Gottliebové. Spojuje šťavnaté tóny malin a mandarinek se smyslným květinovým mixem růží, pelargonií a karafiátů, a jemným nádechem makadamiového oříšku, smetanové vanilky a exotických tónů santalového dřeva.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.