Sociální sítě
Nahoru

Okořeňte svůj jídelníček matchou, zázračným práškem s tisíciletou tradicí

Web_matcha g

Zdraví prospěšný nápoj můžete zakoupit například u společnosti Matcha Tea, která spolupracuje s největšími producenty 100% zeleného čaje a kvalitu jejích produktů garantuje devět certifikátů. FOTO: archiv firmy Matcha Tea

Pokud jste si oblíbili superpotraviny, určitě vyzkoušejte matchu – 100% zelený čaj z Japonska, který se vyrábí z lístků čajovníku pěstovaného na částečně zastíněných polích a vyniká vysokým podílem aminokyselin, antioxidantů a minerálů. Kvalitní odrůdy pocházející z produkce elitních japonských farmářů neobsahují umělá barviva, přísady ani konzervační látky a kromě smaragdového zbarvení je poznáte podle dokonalé konzistence a jemně nasládlé chuti.

web_matcha prostředek

FOTO: archiv firmy Matcha Tea

Matchu můžete připravit mnoha způsoby. Chcete-li si ji vychutnat v podobě čaje, nasypte 2 g zeleného prášku do misky a zalijte ho zhruba 2 dcl vody o teplotě 65 °C. Pro získání ideální konzistence budete potřebovat metličku, případně shaker či ruční elektrický mixér. Výslednou směs míchejte tak dlouho, dokud se na hladině nevytvoří pěna. Kromě vody lze matchu kombinovat také s kravským, kokosovým, mandlovým či sójovým mlékem, vynikající je i jako součást ovocných či zeleninových smoothies.

Web_KUSMI MATCHA_280Q_NEW

Značka Kusmi Tea nabízí„zelený zázrak“ s tisíciletou tradicí ve vysoké kvalitě a několika atraktivních baleních. FOTO: archiv značky Kusmi Tea

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.