Sociální sítě
Nahoru

Monolith powered by Mercedes-Benz na Signal festivalu 2016

Ve dnech 13. – 16. října 2016 Prahu opět rozzáří festival světla. Mezi 23 světelnými instalacemi nebude ani v letošním roce chybět expozice věnovaná hlavnímu partnerovi – značce Mercedes-Benz. Autor instalace nazvané Monolith powered by Mercedes-Benz je české studio Hyperbinary reprezentované trojicí Amar Mulabegović, Jan Šíma a Martin Pošta. Ti sestavili kvádr vysoký 4,2 m, široký 2,4 m a hluboký 1,2 m, který obsahuje 3744 LED Q Balls v devíti vrstvách.

DSC_0339 (2)Instalace zobrazuje reflexe nočního města plného světla a energie, které se potkává s dynamickou jízdou automobilu Mercedes-Benz. Ozvučení instalace vytvořil speciálně pro Monolith světoznámý bosenský skladatel Billain. Společně s efektně nasvícenými vozy třídy V a GLC kupé, vystavenými v blízkosti, si instalaci Mercedesu mohou všichni návštěvníci zdarma prohlédnout na volné ploše v Pařížské ulici v místě křížení s Bílkovou každý den konání festivalu od 19:00 do 24:00 hodin.

DSC_0346 (2)

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.