Sociální sítě
Nahoru

Světem vína s Jakubem Přibylem

Milujete dobrá vína? A rádi byste ochutnali taková, která doporučuje známý český sommelier Jakub Přibyl? Pak vám představujeme unikátní projekt Světemvína.cz.

Jakub Přibyl - sommelierJe to velmi jednoduché. Zvolíte pouze svou preferenci červeného nebo bílého vína a dále je už na Jakubovi, aby pro vás vybral z nabídky těch nejlepších vín v dané kategorii. A věřte, že je z čeho vybírat. Jakub Přibyl každý rok ochutná na 6000 vín a ta nejlepší se pak můžou dostat i na váš stůl. U vín klade důraz především na čistý harmonický projev aroma i chuti a příznivý poměr kvality a ceny.

Světem vína - produkt fotoZáleží na vás, jaký balíček si zvolíte. Na výběr je klasické, prémiové a luxusní balení. Je také na vás, zda si vína předplatíte nebo objednáte jednorázově jako dárek. Tak či tak vám lahve přijdou v pěkném dárkovém balení s video degustací. Kolekce obsahují také karty s užitečnými informacemi, včetně doporučení k vhodnému snoubení se sýry a dalšími delikatesami.

Kdo rád vaří, jistě ocení i recepty na pokrmy připravované s důrazem na ideální souznění chutí s jednotlivými víny. Na jejich přípravě se podílí skuteční profesionálové. Těmi jsou špičkoví šéfkuchaři Jan Punčochář, Miroslav Kalina, Jiří Nosek, Milan Hořejš, Jaroslav Zahálka a další.

Více se dozvíte na www.svetemvina.cz.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.