Sociální sítě
Nahoru

Buďte originální s ledničkou LIEBHERR

Pokud patříte mezi ty, kteří se snaží vymanit z šedi každodenního dne, pak jsou zde pro vás originální designy ledniček značky LIEBHERR. Po příchodu z práce, většinou rovnou do kuchyně, prostě dokáží na první pohled imponovat svou nevšedností a fascinovat hravostí. Krásným příkladem se stal model Ctb 3825, což je vítěz soutěže Navrhni svou lednici, kterou pořádala značka v roce 2015. Svým unikátním vzhledem vychází z kultovní britské telefonní budky v červené barvě a na první pohled vskutku nikoho nenapadne, že se jedná o lednici. Svou přítomností tak skvěle naruší designovou čistotu moderních kuchyní a dedikuje jim hravost. V nabídce je na eshopu na stránkách www.mctree.cz.
Ctb3825-20_sodTechnické parametry:
Energetická třída: A+++
Spotřeba: 151 kWh/rok
Rozměry (v x š x h): 201,1 x 60 x 62,5 cm
Užitkový objem: 312 l
Čistý objem chladící části: 224 l
Čistý objem mrazící části: 88 l
Způsob chlazení: dynamický
Množství ke zmrazení: 12 kg/24 h
Doba skladování při poruše: 29 h

Více z rubriky Kuchyně

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.