Sociální sítě
Nahoru

HAVANA CLUB PŘEDSTAVUJE SEDMILETÝ IKONICKÝ RUM V NOVÉM DESIGNU

Havana Club 7 Años, legendární sedmiletý rum značky Havana Club s nezaměnitelnou kvalitou získanou tradičním výrobním procesem, přichází s novým designem. Pýcha mistrů výroby ikonických rumů, Havana Club 7 Años zapsal kubánský rum na mapu jako světového leadera v kategorii extra prémiových rumů. Nová láhev oslavuje kubánské kořeny značky svým jednoduchým a elegantním tvarem, jež odráží design tradičních tzv. sipping rumů – ideálně podávaných na ledu – pocházejících z této karibské země.

Havana7_Bottle lead beauty shotLáhev, ukrývající jeden z nejtmavších, nejbohatších a nejkomplexnějších rumů vůbec, si uchovává svoje smyslné křivky, které vyjadřují propojení mezi otevřeností Kubánců a uměním výroby rumu. Do detailu propracovaná etiketa s novým barevným lemem pak odkazuje na energii Havany. Na zadní straně etikety je vyobrazen Don José Navarro, Maestro Ronero značky, který stojí za výrobou rumu Havana Club 7 Años, a v přátelském gestu láká nadcházející generaci vyznavačů kubánských rumů na jeho jemnou chuť.

Havana7_Bottle lead beauty shot_INick Blacknell, marketingový ředitel Havana Club International říká: „Jako vedoucí značce 100% pravého kubánského rumu dostupného po celém světě, je nám velkou ctí odhalit nový design Havana Club 7 Años, který ctí náš kubánský původ i lidi vyrábějící tento výborný rum. V odkazu na rostoucí globální poptávku po vysoce kvalitních rumech, nová láhev přenese ducha Kuby nejenom na fanoušky značky Havana Club, ale také na milovníky spiritů ve všech koutech světa. Zároveň upevní naši pozici vedoucí značky v kategorii extra prémiových rumů.“

Havana7_logo (2)Havana Club 7 Años je esencí kubánských stařených rumů s lahodnou jantarově medovou barvou. Vyrábí se minimálně ze sedmiletých, většinou však ale z podstatně starších rumů. Voní po vanilce a opáleném dřevu, jehož aroma rum získává díky dlouhodobému zrání v dubových sudech. Komplexní a intenzivní chuť v sobě nese tóny sladkého ovoce, koření i kubánské cukrové třtiny, která se k výrobě rumu používá.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.