Sociální sítě
Nahoru

Zimní Chef Time Fest 2017 začíná právě dnes

Právě dnes startuje v dejvické restauraci AvantGarde food festival Chef Time Fest, který během sedmi večerů až do 23. února nabídne milovníkům dobrého jídla a pití nestandardní zážitky v rámci večerů strávených s šéfkuchaři, na škole vaření či při sledování šéfkuchařských duelů.

Chef_Time_Fest_2017_ilustrackaFestival Chef Time Fest je zavedenou značkou na pražské gastronomické scéně. Přivádí dohromady odborníky z nejrůznějších oblastí, hvězdy šéfkuchařského nebe a hlavně milovníky netradičních gastronomických zážitků. „Jsem rád, že i další, čtvrtý ročník zimní verze festivalu Chef Time Fest nabídne spoustu nových jmen a zážitků pro návštěvníky,” komentuje blížící se festival jeho organizátor Martin Struček.

Tři duely, tři večeře se šéfkuchaři a škola vaření

I letos se hosté mohou těšit na zavedené formáty jednotlivých akcí. Celkem třikrát se utkají šéfkuchařská esa a dvakrát budou moci také  návštěvníci akcí zvaných Chef’s Table povečeřet se samotnými šéfkuchaři, kteří jim menu připravovali. Týmu festivalu kralují zvučná jména jako: Filip Sajler, Ondřej Slanina, Jiří Král, Pavel Sapík, Radek David, Jan Horký, Lukáš Skála, Norbert Hojda, Marek Šáda, Petr Vlásek, Tomáš Levý, Pavel Býček, Martin Svatek, Tomáš Kněž, Lukáš Želechovský nebo Tomáš Popp.

Kromě výborného jídla se návštěvníci festivalu mohou těšit na degustování výtečných vín značky Premier Wines, kterými doplnil jednotlivá menu sommeliér Tomáš Brůha. Vstupenky na festival Chef Time Fest, který bude probíhat od 8. do 23. února v restauraci AvantGarde, si můžete rezervovat na webu www.cheftimefest.cz.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.