Sociální sítě
Nahoru

MUST TASTE…

Neotřelé kombinace chutí, jež polaskají vaše jazýčky i fenomenální servis na špičkové úrovni, který vás přinutí po naservírovaném pokrmu dychtit ještě dříve, než se jej poprvé dotknete příborem… taková je dubajská perla Enigma.

Foggy_living_forest

Enigma

HOTEL PALAZZO VERSACE, DUBAJ, SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

Otevřeno: říjen 2016

Kontakt: enigmadxb.com

O věhlasu Enigmy nemůže být pochyb, vždyť koncept menu připravovali hned tři výjimeční šéfkuchaři. Prvním byl Quique Dacosta známý avantgardní španělský šéfkuchař a botanik, majitel restaurace Denia, jež se pyšní třemi michelinskými hvězdami, druhým byl ambiciózní Švéd Björn Frantzén, majitel dvou michelinských hvězd a dále současný šéfkuchař Yunus Emre Aydin, který v lednu letošního roku převzal kuchyni zcela pod svá křídla. Slavná trojice tak pomohla vystavět příběh Enigmy s výjimečným menu sestaveným z tureckých delikates v novém velmi tvůrčím a rafinovaném nastavení. Doslova tedy můžeme mluvit o multismyslové plavbě tureckými pokrmy, které mají příběh, vášeň i nadstavbu.

ae905152d343f7412c16f9cf980647c0

NAŠE DOPORUČENÍ

* Abyste si prožili opravdovou katarzi, ubytujte se přímo v Palazzo Versace. Enigmu tak budete mít po dobu celého vašeho pobytu na dosah ruky. Nadchne vás navíc i donáška do apartmá, abyste si mohli skvělé jídlo vychutnávat i zcela v soukromí.

Sub-zero-lychees-by-Sergio-Coimbra-copia

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.