Sociální sítě
Nahoru

Hvězdná péče s maximálním účinkem

Milují ji nejslavnější IT-girls světa v čele s Alexou Chung či Taylor Hill, přísahají na ni modelky značky Victoria´s Secret a dopustit na ni nedá ani „starší“ generace reprezentovaná například herečkou Julianne Moore. Čím přesně dokázala kosmetická značka Kat Burki okouzlit tolik slavných tváří a „beauty junkies“ z celého světa? Především průkopnickým – vědecky ověřeným – přístupem! Všechny produkty jsou koncipovány tak, aby byly maximálně účinné.

web_Vitamin C Intensive #C3FD64

Kromě unikátních živin vynikají také speciálním způsobem zpracování, během něhož si všechny látky zachovají maximální účinnost. Místo vody a dalších plnidel obsahují produkty speciální směs, která působí protizánětlivě, zlepšuje pružnost pokožky, pomáhá stimulovat produkci kolagenu a zvyšuje mikrocirkulaci. Více na: katburki.com

web_complete b Bio-Corre#C4160B

Více z rubriky Zdraví a krása

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.