Sociální sítě
Nahoru

Mario Sorrenti – muž, který objevil Kate Moss

Stud před ním odhodila například Mila Jovovich, Lara Stone i v titulku zmiňovaná Kate Moss… Řeč není o nikom jiném, než o Mariu Sorrentim – italském fotografovi a tvůrci nádherných intimních snímků publikovaných v magazínech jako je Vogue či Harper’s Bazaar. Sorrenti spolupracoval mimo jiné s mnoha luxusními značkami a jeho fotografie byly vystaveny v několika světových galeriích: v New Yorku, Paříži či Monaku.

attends Kate Moss & Mario Sorrenti launch of the OBSESSED Calvin Klein fragrance at Spencer House on June 22, 2017 in London, England.

K fotografovým nejproslulejším počinům patří nejspíš kampaň Obsession pro Calvin Klein. Ta se zrodila v roce 1993 ve spolupráci s tehdy ještě neznámou Kate Moss, která byla v té době Mariovou přítelkyní. V oparu někdejší zamilovanosti vznikla velká řada snímků, většina z nich zůstala v Mariově archivu, vybrané však byly použity právě pro kampaň k parfému Calvin Klein Obsession v roce 1993.

Letos uvádí Calvin Klein novodobou verzi vůně Obsession – vůni Obsessed určenou pro ženy i muže. A na pomoc si přizval právě slavný pár z devadesátek… Světlo světa tak po necelých 25 letech spatřily fotografie, které doposud nikdo neviděl. Nádherné černobílé snímky mladičké Kate očima zamilovaného Maria.

LONDON, ENGLAND - JUNE 22: Mario Sorrenti and Kate Moss attend the Kate Moss & Mario Sorrenti launch of the OBSESSED Calvin Klein fragrance at Spencer House on June 22, 2017 in London, England. (Photo by David M Benett/Dave Benett / Getty Images for Calvin Klein, Inc.) *** Local Caption *** Mario Sorrenti; Kate Moss

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.