Sociální sítě
Nahoru

Jak si žijí největší pokerové hvězdy

Poker, a zvlášť online poker, je možná pro mnohé spíše hazardní hrou, ve které rozhoduje náhoda. To možná platí pro hrací automaty nebo jiné kasinové hry, ale pravda je taková že pokeroví profesionálové si jsou schopni si ročně pravidelně vydělávat obrovské částky, jejichž přesnou cifru znají snad jedině oni. Jisté je snad jedině to, že jde řádově o stovky milionů korun. Jak si vlastně ty největší pokerové hvězdy žijí? Pojďme se podívat na některé z jejich luxusních domů:

Daniel Negreanu – Golfové hřiště i zahrada uprostřed Las Vegas

Že je Las Vegas srdce hazardu světa, ví snad i malé dítě. Proto se tolik pokerových hráčů stěhuje přímo tam, kde se hrají ty největší hry. Výjimkou není ani pokerová superstar Daniel Negreanu, který si jen díky pokerovým turnajům přišel na více než 34 milionů dolarů (bezmála tři čtvrtě miliardy korun) a vévodí tak žebříčku nejúspěšnějších turnajových hráčů.

Daniel se tak díky svému bohatství může pochlubit vlastní hernou, golfovým hřištěm, nebo i zahradou. Vzhledem k umístění Las Vegas, které je v zásadě uprostřed pouště, je vlastní pěstování zeleniny poměrně nečekané. Samozřejmé jsou i „drobnosti“ jako vlastní kulečník, 88 palcová televize, bazén nebo vystavené fotografie s Barrackem Obamou. Celý dům má sice tak trochu dětský nádech, ovšem komu vyhovuje trochu netradiční bydlení, rozhodně si může najít i Daniela nějakou inspiraci.

Phil Ivey – Po světě jedině soukromé letadlem

f2

Phil Ivey je mnohými, i když přesněji vlastně prakticky všemi, považovaný za nejlepšího hráče pokeru na světě, a to už nějakých 15 let. Jen v pokerových turnajích si tento americký hráč vydělal necelých 24 milionů dolarů (v přepočtu přes 520 milionů korun), přestože turnajová hra není Philovou hlavní disciplínou. Ivey je totiž primárně hráč těch největších cash game, ve kterých se hraje přímo o peníze. Bohužel příjmy a výdaje v cash game nelze sledovat, ale odhadované jmění Phila Iveyho se pohybuje v řádu stovek milionů dolarů.

Není tedy divu, že si Phil dopřává toho největšího luxusu a koupil si pro sebe a svou ženu dům v přepočtu za více než 130 milionů korun. Protože je Ivey častým návštěvníkem evropských kasin, mimo jiné třeba i českého King’s Casina Rozvadov, pořídil si také soukromé luxusní letadlo, díky kterému cesty probíhají jedna báseň. Letadlo se ale moc nehodí pro kratší přelety, ale ty má Phil pořešeny díky své soukromé helikoptéře. Když se holt někdo poker naučí, tak si pak může života užívat opravdu do sytosti.

Zahrajete si také někdy poker, nebo vás tato hra vůbec nezaujala? Dejte nám vědět v komentářích.

Tento článek je reklamním sdělením

Více z rubriky iLuxus

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.