Sociální sítě
Nahoru

Hudba v domácnosti hraje hlavní roli

B&O PLAY dnes představuje nejkompaktnějšího člena rodiny domácích bezdrátových reproduktorů, Beoplay M3. Beoplay M3, výkonný sám o sobě, a ještě působivější v kombinaci s řadou reproduktorů od společností B&O PLAY a Bang & Olufsen pro ozvučení několika místností, navrhla oceňovaná Cecilie Manz ve spolupráci se zvukovými techniky společnosti Bang & Olufsen, aby poskytoval flexibilní a vzrušující zážitek z poslechu v moderní domácnosti.

38264332781_c3269ceb82_kZa designem našich domácích bezdrátových reproduktorů stojí myšlenka, že zvuk by měl v našich domovech hrát hlavní roli. Jde o to dát přednost lidem před technologií a navrhnout reproduktory, které si získají pozornost ze správných důvodů: vzrušující zvuk, přívětivý uživatelský zážitek a design, který doplní interiér hřejivým teplem. Beoplay M3 tuto vizi dokonale splňuje a my jsme hrdí, že jsme tímto kompaktním, ale přitom výkonným reproduktorem mohli naši rodinu rozšířit,“ uvádí výkonný ředitel společnosti B&O PLAY John Mollanger.

Vyměnitelné přední kryty ladí s interiérem

Architekturu Beoplay M3 podtrhuje jeho prostá silueta. Nekonečné linie vedou kolem oválného tvaru a přitahují pozornost k detailu, jehož zásluhou je Beoplay M3 sebevědomý ve své jednoduchosti: vyměnitelnému přednímu krytu, díky němuž se Beoplay M3 přizpůsobí stylu jakéhokoliv interiéru. Beoplay M3 se dodává s předním krytem buď z prvotřídní, akusticky transparentní tkaniny ze směsi vlny – vytvořené renomovanou dánskou textilní společností Kvadrat – nebo s krytem z eloxovaného hliníku s perleťovým pískováním a výraznou B&O PLAY perforací. „Beoplay M3 je záležitostí charakteru; dá se snadno přizpůsobit každému stylu interiéru. Vynaložili jsme velké úsilí, abychom vytěžili maximum z použitých prvotřídních materiálů a výsledkem je elegantní, minimalistický reproduktor s přesným tvarem. Beoplay M3, pevný, kompaktní a výkonný, skvěle splyne s vaším interiérem,“ dodává designérka Cecilie Manz.

38209355166_2328a8534d_kOkamžitý poslech hudby a režim ozvučení několika místností

U reproduktorů pečlivě navržených pro domácnost si můžete vybrat mezi okamžitým poslechem hudby pomocí Bluetooth, kdy se hudba streamuje přímo z chytrého zařízení do reproduktoru, nebo můžete reproduktor pomocí Wi-Fi propojit s dalšími reproduktory v několika místnostech. Díky druhé možnosti můžete vysílat hudbu do všech reproduktorů B&O PLAY nebo Bang & Olufsen, které jsou v místnostech ve vašem domově, a všechny je můžete snadno ovládat pomocí jednoduché intuitivní aplikace ve svém chytrém zařízení.

Naplňte svůj domov novými zážitky z poslechu

Kombinace na míru navržených ovladačů, spousty zesíleného výkonu, vyspělého digitálního zpracování signálu a konečného subjektivního doladění zvukovými techniky společnosti Bang & Olufsen stanoví nové standardy pro vysoký výkon nabízený velmi kompaktním designem.

  • Hlavní tělo reproduktoru Beoplay M3 je vyrobeno z tuhého polymeru, který obklopuje akustickou komoru – spolu s měkkým výztužným polymerem v základně reproduktoru zajišťujícím stabilitu a přerušení vazby mezi basovým reproduktorem a povrchem, na kterém je reproduktor umístěn, napomáhá podobně jako hroty velkých reprosoustav k čistotě zvuku.
  • Beoplay M3 kombinuje funkce a nabízí malé dávky technologií z větších výrobků společností Bang & Olufsen a B&O PLAY, jako jsou vyspělé digitální zpracování zvuku (DSP), adaptivní linearizace basů (ABL) a unikátní regulace, která chrání před tepelným a mechanickým přetížením.
  • Beoplay M3 se pyšní na zakázku navrženým 3 ½“ středobasovým měničem s vysokým zdvihem, umožňujícím vysoký výkon na basech. Jednotka využívá k reprodukci zvukového reflektoru pečlivě navrženého na základě poslechových zkoušek zvukovými mistry společnosti Bang & Olufsen. Středobasový reproduktor pracuje s kmitočty od basového pásma po pásmo vyšších středů, takže zajistí skvělou integraci jednotlivých částí spektra. O výšky se stará vysoce kvalitní výškový reproduktor s měkkou kopulovitou membránou, využívající systému neodymových magnetů.
  • Zkušení technici společnosti Bang & Olufsen vyladili poslechově Beoplay M3, pro maximalizaci výkonu při každém hudebním zážitku; k doladění reproduktoru podle skutečné polohy v poslechové místnosti slouží třípolohový přepínač.

Připravený pro Apple AirPlay 2

Beoplay M3 se dodává s podporou technologie Chromecast Built-in a podporuje technologii Beolink Multiroom, Apple AirPlay a QPlay 2.0. Beoplay M3 bude v roce 2018 podporovat také technologii AirPlay 2 společnosti Apple, která umožňuje současně vysílat zvuk do několika reproduktorů kompatibilních se systémem AirPlay zároveň, takže budete moci hudbou z libovolného telefonu iPhone, pomocí reproduktorů společností B&O PLAY a Bang & Olufsen, vyplnit celou domácnost.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.