Sociální sítě
Nahoru

ŘEKNĚTE SI SVÉ ANO V ROMANTICKÉM PROSTŘEDÍ CHATEAU ÚHOLIČKY

Chystáte se ve svém životě k velkému kroku a rádi byste vzájemnou lásku zpečetili na zcela jedinečném místě? Tak si nesmíte nechat ujít právě připravované vydání magazínu Top Class, které se právě svatbám bude z velké části věnovat. Než však v březnu vyjde, nechte se inspirovat například zámeckým parkem Chateau Úholičky, který vyniká okouzlující přírodou a pohádkovou atmosférou. Originální místo a skvělý servis dostanete navíc na místě pouhých 15 kilometrů z centra Prahy.

9055m2 (3)Svatební den je plný emocí, ale bohužel také stresu. Patříte-li k těm, kteří chtějí svou svatbou proplout na růžovém obláčku, jste na správném místě. Chateau Úholičky, nacházející se v těsné blízkosti hlavního města, vám poskytnou perfektní servis. Dopřejte svatebním hostům výborný catering i luxusní zázemí a sobě přepychový svatební apartmán, ve kterém zažijete zcela nezapomenutelnou noc. Krásné prostředí udržovaného anglického parku, ale i samotný zámek nesoucí prvky romantismu a novorenesance vás naprosto uchvátí. Dlouhá historie, datovaná již od roku 1603, se jistě stane inspirací pro stvrzení vaší věčné lásky.

8754m (2)

Více z rubriky Romantika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.