Sociální sítě
Nahoru

Boty, které rozkvetou

Na trh přichází nová značka dámské obuvi FLOX. Boty Flox se vyznačují elegancí a stylem. Stačí vám jeden pár bot, který si díky speciálnímu systému patentů a květinových dekorací můžete přizpůsobit na různé události a také designovat k aktuálnímu outfitu.

2969 (2)-1 -Flox2 (002)Vybrat si lze prozatím ze tří variant – žabky na platformě, průhledné balerínky, klasické černé lodičky a křišťálově průhledné lodičky.  Geniální nápad přišel jak jinak než z české hlavy od podnikavé Adély Pecháčkové. „Floxy jsou moje srdeční záležitost. Celý nápad vznikl, když jsem na exotické dovolené viděla boty s barevnými květy. Okouzlily mě. Když jsem fotku pak ukazovala kamarádce, řekla mi, že jsou hezké, ale že by si zvolila jiné květy. Tak mě přivedla na nápad vyměnitelných květin.” informovala zakladatelka.

3293_1-1 -Flox4 (002)Tyto boty jsou nejen ojedinělé, ale navíc velmi originální a přizpůsobivé vaší náladě. Každá žena si je může pořídit, a to bez ohledu na věk nebo styl. Jaké druhy květin si můžete vybrat? Minimalistický styl nejlépe vyjádříte jednoduchými bílými astrami a sakurami. Na romantickou večeři můžete zvolit i odvážnější růžové hortenzie, růže nebo fialky. Až 36 druhů květin můžete obměňovat klidně každý den. Fantazii se meze nekladou. Už není potřeba kupovat si deset páru bot, když vám stačí jedny.

2746-1 -Flox6 (002)Jelikož Adéla zastává názor, že bez sociálních sítí se podnikat nedá, první kampaň Flox nafotila se známými bloggerkami Niki Trojanovou, Šarlotou Frantinovou a Behou Nguyen. „Bez sociálních sítí se podnikat v dnešní době nedá, proto jsem oslovila na focení kampaně známé blogerky a sama se zaměřuji na prezentaci Flox na sociálních sítích. Současně chci, aby ženy značku Flox vnímaly jako boty, které jsou určené každé ženě bez ohledu na věk nebo styl“ sdělila Adéla na otázku, proč se spojila s bloggerkami na focení kampaně, a ne s modelkami.

2941 (2)-1 - Flox5 (002)K dostání jsou Floxy na eshopu www.floxshoes.cz od března letošního roku. A co se týče balení, nečekejte nic obyčejného. Adéla klade důraz na detail, jelikož detail tvoří celek. Každá žena, která si objedná boty Flox, obdrží je ve speciální krabici s živou květinu. Tomu se říká originalita. Již nyní Adéla Pecháčková chystá podzimní kolekci s teniskami, která přivane svěží vítr do českých ulic.

2694-1 - Flox (002)A jaké má Adéla plány s Floxy do budoucna? Adéla přemýšlí o kolekci oblečení se stejnými prvky a nebudou chybět ani šperky. Náušnice už si budete moci brzy pořídit, jsou právě ve výrobě. Její plán zahrnuje také vytvořit totožnou dětskou kolekci, aby si maminky s dcerami mohly obout ty stejné rozkvetlé botky.

Více z rubriky Obuv

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.