Sociální sítě
Nahoru

Co lze koupit přes internet s největší slevou? Zlato a šperky

Blýskavým šperkem za příznivou cenu nepohrdne žádná žena. Ale kde sehnat originální šperky a ušetřit? Zapomeňte na kamenné prodejny s omezeným výběrem. Nákupy šperků a zlata přes internet jsou levnější a daleko pohodlnější. Známe tajemství, díky kterému nakoupíte zlato i prsteny za nejlepší ceny!

Toužíte po moderních špercích, ale nechcete utratit majlant? Nyní nakoupíte módní doplňky a šperky za bezkonkurenční ceny. S výhodným nákupem pomůže portál Tipli.cz, který se zaměřuje pouze na ověřené obchody jako jsou Šperky.cz, Lavaliere nebo Klenoty Aurum.

Seznamte se s Tipli! Jedná se o cashback portál, který má k dispozici seznam ověřených e-shopů, díky kterým zaručí bezpečné nakupování. Jako bonus za nákup získá uživatel odměnu ve formě cashbacku. Jak to funguje? Jednoduše nakoupíte zboží na Tipli za stejnou cenu jako obvykle a část ze zaplacené částky dostanete zpět. V podstatě to funguje jako opožděná sleva na to, co jste si koupili.

Kde koupit zlato a šperky za výhodnou cenu?

Kvalitní šperky vyvolávají pocit luxusu a podtrhují ženskost. O tom ví své i internetové klenotnictví Sperky.cz, které nabízí širokou škálu bílého zlata, růžového zlata, snubních prstenů a dalších originálních šperků s garancí kvality. Šperky vybírají zkušení nákupčí a opravdoví znalci v oboru. Uživatelé portálu Tipli.cz si ho oblíbili hlavně díky cenové dostupnosti, krátké době dodání a 7,5% cashbacku. Bojíte se, že objednaný šperk nebude sedět nebo se nebude líbit jako dárek? Ani to není problém. Na Sperky.cz můžete během roku od zakoupení neporušené zboží vrátit.

Jak to tedy celé funguje? Ukážeme si výhody nákupů s Tipli na jednoduchém příkladu. Uživatel Petr hledá zásnubní prsten pro přítelkyni za výhodnou cenu. Vyhlédl si na Tipli internetové klenotnictví Sperky.cz s cashbackem 7,5 % a dopravou zdarma. Zalíbil se mu prsten za 2 000 Kč, který ho nakonec vyjde na 1 850 Kč. Uplatnil cashback a ušetřil 150 Kč. Chcete taky nakupovat výhodně? Od nejlepších nákupů na internetu vás dělí jenom pár vteřin, tak neváhejte a registrujte se na Tipli a nakupujte chytře za nejlepší ceny!

Hledáte stylový dárek, který zahřeje u srdce a bude na celý život? Klenoty Aurum mají v prodeji šperků zkušenost už přes 60 let a dokonale ví, jaký šperk je pro vás nebo blízké ten pravý. Jsou výhradním distributorem značek, které prodávají, takže máte jistotu, že vždy kupujete originální šperk. Kvalita zlata a šperků je potvrzená puncovním označením.

Nákup v Klenotech Aurum se skutečně vyplatí. Jako sladkou tečku si pro uživatele Tipli připravilo až 50% slevy na šperky a dopravu zdarma na pobočky Klenoty Aurum.

Jak ušetřit na každém nákupu?

Z každého nákupu, který provedete s cashback portálem Tipli získáte odměnu ve formě cashbacku. Vyberte si na Tipli ze seznamu obchodů, objednejte zboží a pak už jen čekáte na potvrzení odměny. Navíc Tipli portál není zaměřený pouze na slevy a cashback. Nyní ušetříte i na nákupu potravin a spotřebního zboží. Sledujte akční letáky oblíbených obchodů a ušetřete nemalé peníze.

Tento článek je reklamním sdělením

Více z rubriky Klenoty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.