Sociální sítě
Nahoru

BVLGARI s novou kolekcí šperků Cinemagia

Úžas, velkolepá podívaná a nekonečné kouzlo. Značka Bvlgari na sebe upoutala veškerou pozornost, když odhalila svoji novou kolekci luxusních šperků s názvem Cinemagia – kolekci originálních kreací, které kombinují fantazii bez hranic, exkluzivní drahé kameny a bezprecedentní řemeslné umění v oslavě vášnivého vztahu této tradiční římské klenotnické značky a stříbrného plátna.

Kolekce Cinemagia si pro svoji premiéru vybrala ostrov Capri s jeho neuvěřitelně modrým mořem a krásou, ze které se člověku točí hlava. Tento ostrov je sám jako klenot zasazený do přední části pobřeží Amalfi a je oblíbeným útočištěm společenské smetánky z celého světa. Capri nabídlo ochutnávku Dolce Vita v duchu hvězd „Hollywoodu na Tiberu“, které se do Říma přestěhovaly během zlaté éry Cinecittà.

Ve výjimečném areálu Villa Certosa, téměř 700 let staré rezidenci s výhledem na moře, generální ředitel Bvlgari Jean-Christophe Babin přivítal elitu mezinárodních a italských celebrit, vlivných osob a médií a zahájil večer plný velkolepé podívané.

V „hlavních rolích“ večera se představily superhvězdy Alicia Vikander, Kate Hudson, Eva Green, Uma Thurman, Laura Harrier, Ursula Corbero, Lily Aldridge, Jon Kortajarena, Lady Kitty Spencer, Isabella Ferrari, Adele Exarchopoulos, Maya Henry, princezna Lilly de Wittgenstein, Mario Casas, Maria Pedraza, Nieves Alvarez, Aseel Omran, Nadine Nassib Njeim, Emilia Schule, Karena Lam, Carina Lau, Chun Xia, Svetlana Khodchenkova, Koyuki, Ko So-Young, Anna Cleveland, Giulia Maenza, Laetitia Casta, Magdalena Frackowiak, Matilde Gioli a Kate Hudson.

Kolekce šperků, která byla tou hlavní hvězdou večera, se představila v rámci velkolepé modelové přehlídky následované večeří se šampaňským pod romantickým podloubím verandy starodávné vily. O hudební kolorit se postarala místní kapela Anema e Core, která zahrála melodie v typickém italském stylu.

Více z rubriky Klenoty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.