Sociální sítě
Nahoru

špičkové řešení pro konferenční hovory v kanceláři i na cestách

Sennheiser představil vrcholný model mobilního konferenčního komunikátoru Sennheiser SP 30. Ten díky dvěma mikrofonům s dlouhým dosahem umožní bezproblémovou komunikaci za všech okolností bez ohledu na okolní ruchy či ozvěnu. Duplexní režim navíc zajistí souběžný hovor na obou stranách spojení. Samozřejmostí je bezdrátové připojení pomocí Bluetooth, ale nechybí ani USB připojení. To ocení především uživatelé při internetových konferenčních hovorech skrze počítače se systémem Windows i MacOS. Připojení smartphonu pak usnadní NFC.

Pro bezdrátové připojení je navíc možné zvolit, zda se bude telefon připojovat automaticky či ručně. Výhodou druhé varianty je snadné sdílení komunikátoru mezi všemi zaměstnanci. Novinka potěší také perfektním zpracováním a výdrží 18 hodin na jedno nabití. Možnost zpříjemnit si pracovní povinnosti poslechem hudby je pak příjemným bonusem.

Mikrofony s dlouhým dosahem a funkcí potlačení okolních ruchů i ozvěny doplňuje reproduktor s extrémně nízkým zkreslením, který je optimalizovaný pro perfektní a přirozenou reprodukci lidského hlasu. Srozumitelný konferenční hovor tak není problém ani v taxíku cestou na letiště. Na kvalitu hovoru má nezanedbatelný vliv i perfektně odladěný duplexní režim. Ten eliminuje nutnost se při hovoru střídat, kterou známe z běžných hlasitých handsfree. V případě Sennheiser SP 30 mohou obě strany mluvit současně. To výrazně zvyšuje plynulost komunikace a umožňuje vše domluvit bez nejmenších potíží.

Kromě nekompromisních zvukových kvalit, které od společnosti Sennheiser zákazníci očekávají, se komunikátor SP 30 vyznačuje i elegantním designem a promyšlenou konstrukcí. Propojovací USB-C kabel se snadno skryje do integrovaného navíječe na spodní straně stejně jako redukce na konektor USB-A. Technologie NFC umožňuje okamžité připojení k telefonu pouhým přiložením k horní straně zařízení, kde jsou rozmístěny i všechny ovládací prvky. Uživatel má tak vše okamžitě při ruce. S rozměry 12 cm v průměru a 3,7 cm na výšku přitom zařízení snadno přenese kamkoli.

Více z rubriky Tech

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.