Sociální sítě
Nahoru

Mrazivé pokušení od manufaktury Patek Philippe

Přestože byl původní vzhled šperkových hodinek Calatrava Haute Joaillerie od kultovní ženevské manufaktury Patek Philippe odhalen už před dvěma lety, dokáže nově překvapit. Jeho růžové vzezření nově v kolekci nahrazuje varianta světle modrá, která dodržuje identickou myšlenku impozantního zpracování. Na místo růžových safírů se mezi diamanty usazenými v bílém zlatě blyští modré, přičemž nádech této barvy si vysloužila i do perleti ručně rytá skulptura vln.

Až pastelově modrou barvu si vysloužil samozřejmě i řemínek z aligátoří kůže zakončený diamanty a safíry posetou jazýčkovou sponou. Identické jsou také ručně rytinami zdobené listové ručky, tedy hodinová i minutová. Legenda mezi hodinářskými značkami zde vsadila na klasiku, a tak ačkoli se jedná o zdobené hodinky, nesáhla po quartzovém strojku.

Své čestné místo si opět vysloužil kultovní ultratenký kalibr 240 se zlatým mikrorotorem, který je zdoben klasickým křížem vycházejícím z loga značky. Že vám nic neříká? Jedná se o ten, na kterého spoléhají dvouručkové modely Nautilus i Calatrava, stejně jako věčné kalendáře – je totiž skvělou základnou.

Hodinky v bílém zlatě dosahují průměru 35,8 mm – skvěle tak doplní jakékoli dámské zápěstí. Nejedná se však o běžně dostupný model, nicméně s cenovkou 2 748 000 Kč je možné jej objednat v pražském butiku, který se nachází v Pařížské ulici.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.