Sociální sítě
Nahoru

Asie od A do Z

Jednou z nejautentičtějších asijských restaurací u nás je bez pochyby Café Buddha v Balbínově ulici. Je to díky česko – asijskému personálu, majiteli a šéfkuchaři v jedné osobě Štěpánovi Návratovi, který má asijskou kuchyni rád a naučil se díky pravidelným cestám na východ porozumění této kulinářské kultuře. Cítí pokoru a váží si kvalitních dodavatelů, jejichž produkty může garantovat svým hostům tížený gastronomický zážitek. Nově s podzimem přichází degustační menu, které provede každého hosta asijskou kuchyní od A do Z.

Café Buddha Balbínova patří mezi nejúžasnějších asijské restaurace s čistým evropským akcentem. Pro milovníky i nepolíbené asijskou kuchyní připravil Štěpán Návrat nové degustační menu, které obsahuje 7 chodů a stojí 890 Kč na osobu.

Tímto degustačním menu chceme svým hostům, znalým i nováčkům, pěkně zamotat hlavu a hlavně chuťové pohárky. Dostupná cena a smysluplné složení provedou hosta gastronomickou Asií a to chceme,“ dodává Štěpán Návrat. Po kuchařském boku mu stojí vyhlášená šéfkuchařka Sofia Smith, která je známá svým kulinářským umem a srdečností. Spojením Štěpána a Sofie vznikají pokrmy, které jsou dokonalé po všech stránkách.

Menu se skládá z Ebi Tempura Summer Roll, Homemade Pork Gyoza, Tuna Carpaccio, Gua Bao, Singapore Chilli Crab, Tuna Salmon Tartare a Beef Rendang. Každý chod skrývá chuťovou explozi. Chody, které zasytí a absolutně geograficky přenesou na východ. To je degustační menu Štěpána Návrata v Café Buddha.

Asie od A do Z během jednoho večera. To je Café Buddha Balbínova. Důležité upozornění, nezaměňte s druhou pobočkou Café Buddha Norská, kde je degustační menu zcela jiné.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.