Sociální sítě
Nahoru

Pestrobarevné novinky Quiksilver pro mladé

Značka Quiksilver pochází z Austrálie a je neodmyslitelně spojená se surfováním a dalšími boardovými sporty. Proto i její dioptrické brýle, které jsou designované v Itálii, mají mladistvý a sportovní charakter – kladou důraz hlavně na pohodlné nošení.

Část nové kolekce, která je již nyní k dostání v prodejnách Optiscont, je v plastovém provedení, má klasický hranatý tvar a tmavé obroučky, konce postranic jsou pak vyvedené v barvách zelené, červené nebo šedé. Lze si tak vybrat oblíbenou barvu a dolatit k ní outfit. Za zmínku stojí i plastové brýle ve stylu retro, které se hodí i pro užší obličej a jsou velmi příjemné na nošení. Tyto brýle mají žíhané hnědé zbarvení – želvovina nebo žíhané šedozelené – army.

Více z rubriky Móda

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.