Sociální sítě
Nahoru

Zámecké ubytování v samém srdci Prahy

Chateau Mcely představuje nový elegantní Aviatik Apartment v secesním domě z roku 1913 na Starém Městě v Praze. Fasádní nápis „Aviatik“, symbol letce, ukazuje na fascinaci zakladatele prvními úspěšnými lety. Apartmá o rozloze 180 metrů čtverečných umožňuje dokonalé spojení zámeckého zážitku uprostřed polabské přírody se stověžatou Prahou, jen necelou hodinu jízdy od sebe. Mcelský nadčasový design Inéz Cusumano a klapot koňských kopyt pod okny na rohu ulice U Staré školy, na dosah Pařížské promenády, předurčuje výjimečný prožitek.

Za vysokými vchodovými dveřmi se rozprostírá staré historické schodiště s výtahem. Ve třetím patře po otevření dvoukřídlých vstupních dveří samotného apartmá se hosté ocitnou v hale s plně vybavenou bílou kuchyní, určenou nejen pro pohodlí hostů, ale především k vaření šéfkuchaře Honzy Štěrby a jeho týmu pro pražské hosty při speciálních večeřích v úzkém kruhu. Zdobná hedvábná ručně malovaná tapeta zve ke vstupu do prostorného obývacího pokoje s jídelnou, obrazy s anděly, otevřeným krbem, klavírem a oblým výklenkem s výhledem do ulice s typickou pražskou dlažbou.

Po projití obývacího pokoje hosty čeká hlavní ložnice s ručně šitým čelem postele a harfou, ze které se vstoupí přímo do velkorysé koupelny. Čtenáře uchvátí knihovna s pracovnou, která navazuje na druhou ložnici s typickým zámeckým hortenziovým motivem a přilehlou koupelnou. Vysoké bílé stropy, zdobené štuky, světlé tóny, velký prosvětlený průchozí prostor, exkluzivní nábytek, sklo Moser a přírodní poctivé materiály vše rámují do obrazu historického bytu v moderním soudobném citlivém šarmu.

Apartmá velmi pohodlně ubytuje dvojici k romantickému zážitku, ale i rodinu s dětmi. Je ideální k poznávacím pobytům, ubytování významných obchodních partnerů či přátel, k incentivním jednodenním zážitkům od večeře s klavírem připravované přímo před hosty, po dámský den snů s masážemi rukou a šíje, tvořivými workshopy či tematickými diskuzemi a přednáškami až po malé konferenční jednání a významné porady, u kterých je příjemné inspirativní prostředí předpokladem třeba k vyřešení zdánlivě neřešitelných problémů.

Více z rubriky Travel

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.