Sociální sítě
Nahoru

Bang & Olufsen zaujme televizí Beovision Harmony

Společnost Bang & Olufsen dnes oznámila dostupnost prémiové televize Beovision Harmony na českém trhu. Ta pozvedne design každého prostoru na zcela novou úroveň a naplní ho spektakulárním zvukem. Druhým představeným produktem je první soundbar společnosti Bang & Olufsen – Beosound Stage, který doplní každou televizi precizním a čistým Bang & Olufsen zvukem.

S robustním a výkonným zvukovým systémem nabízí Beovision Harmony (s cenovkou 480 000 Kč) pozoruhodné schopnosti v oblasti streamovaní hudby s integrovanými službami jako Tune-In a Deezer. Ze svého smartphonu potom může uživatel streamovat pomocí vestavených funkcí Apple Airplay 2, Chromecast, nebo přes Bluetooth. Beovision Harmony také disponuje nejnovějším operačním systémem LG platformy webOS 4.5, který umožňuje přístup k nejoblíbenějším obsahovým službám, jako jsou Netflix, Amazon či YouTube.

Beovision Harmony: Tak, jako motýl rozpíná svá křídla, se přední panel nové televize Beovision Harmony vyrobený ze dvou kusů, na kterých se precizně spájejí hliník a dubové dřevo, rozkládá do stran a odhaluje tenkou obrazovku stoupající do ideální sledovací výšky. Beovision Harmony je úžasným designovým, téměř uměleckým dílem, které demonstruje nekompromisní přístup Bang & Olufsen k designu, precizní výrobě a dokonalému zvuku. Když je televize Beovision Harmony vypnutá, nebo slouží jen pro přehrávání hudby, tenká obrazovka sedí nízko při zemi, zčásti zakrytá dvěma panely, které jsou precizně vyrobené z kombinace hliníku a dubového dřeva, a nachází se v nich výkonné reproduktory. Když se Beovision Harmony zapne, části přední strany se vyklopí směrem do strany, přesně tak, jak motýl rozpíná křídla, a obrazovka televize se vysune nahoru do ideální výšky pro sledování. Když se naopak televize vypne, celá tato sekvence proběhne pozpátku.

Přední hliníkovo-dubová strana vyrobená s maximálním citem pro detail ukrývá pokročilou techniku, která je delikátně naladěná tak, aby posluchači nabídla všechny nuance přehrávané hudby a zvuku. Složitě skládaný vzor je pečlivě navržen s ohledem na maximalizaci akustického výkonu tříkanálového plně aktivního zvukového centra s DSP. V spojení s nejnovější 77palcovou OLED obrazovkou s jasnějším podsvícením a úchvatnými barvami vdechuje tato ozdoba domácnosti nový život filmům, sportovním přenosům a nejoblíbenějším seriálům.

Jako důkaz ukázkového řemeslného zpracování společnosti Bang & Olufsen jsou rámy v podání přírodního nebo bronzového hliníku vyrobeny z jediného kovaného kusu bez viditelného předělu. U verze ze zakouřeného dubu se vyskytují rybinové spoje, jež jsou typicky k nalezení u tradičního skandinávského nábytku.Soundbar Beosound Stage je dostupný ve variantách Aluminium a Bronze Tone za cenu 39 000 Kč variantě Smoked Oak za cenu 58 500 Kč.

Další novinkou je také soundbar Beosound Stage – navržen ve spolupráci s dánským studiem NORM Architects v rámci designové strategie Bang & Olufsen, která sbližuje člověka a technologie. Bang & Olufsen pracuje s jednoduchými geometrickými tvary a přírodními materiály. V této kombinaci pak vytváří produkty, které lze snadno integrovat s jakoukoliv domácností. Ústředním bodem celého designu Beosound Stage je minimalistický a elegantní rám, který bude dostupný v provedeních přírodní hliník, hliník s bronzovou úpravou nebo zakouřený dub. Rám, který tvoří obvod celého soundbaru, poskytne integrovaná rytá senzorová tlačítka pro snadné a pohodlné ovládání. 2mm mezera mezi rámem a textilním krytem vytváří iluzi, při které má pozorovatel pocit, že se reproduktor vznáší uvnitř rámu a vytváří vzrušující kontrast mezi bytelným vnějším povrchem a jemnou akusticky průhlednou textilií.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.