Sociální sítě
Nahoru

Styl pravých gentlemanů

Nic o člověku neřekne na první pohled víc, než na míru šitá dobře padnoucí košile s monogramem a manžetovými knoflíčky nebo elegantní oblek z drahé látky. To dobře vědí také v nové české módní značce Victoriano, která cílí jen na skutečné gentelmany a nově začíná šít také pro půvabné dámy. Jestliže do své garderoby neváháte investovat, budete v jejím novém butiku v pražské Myslíkově ulici číslo 4 na správné adrese, kde vám tým zkušených módních konzultantů rád pomůže s výběrem látky, knoflíčků, dresscodem i střihem. Dokonalé do posledního detailu.

Mimopražským zaplesá srdce radostí, že tato ambiciózní mladá firma už má svoji pobočku také v Brně a v případě potřeby za svými klienty ráda přijede, kamkoli je třeba. Její filosofií je totiž touha po době, kdy slušivé oblečení nebylo svátkem, a kdy muži ženě rádi podrželi dveře či pomohli do kabátu.

Více z rubriky Móda

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.