Sociální sítě
Nahoru

Lahvička plná drahokamů

Oči jsou okna do duše a měly by zářit, a to v každém věku a za všech okolností. Věk si bohužel vybírá svoji daň především v citlivé, jemné oční oblasti, kde se tvoří vrásky a my potom vypadáme unaveně a sklesle. MUDr. Mariano Spiezia, zakladatel značky Inlight, proto se svým týmem dva roky vyvíjel bio oční sérum Supreme, v němž se v dokonalé souhře prolíná energie a síla květin, vzácných olejů a drahokamů, a které viditelně zjemní, vypne a prozáří jemné oční okolí.

Jeho hedvábně jemná struktura je bohatá na opunciový olej, jeden z nejúčinnějších bojovníků na poli anti-aging přípravků, nechybí však ani arganový olej, okvětní lístky růží, spirulina a další vzácné ingredience. Komplexní působení séra korunují speciálně energeticky upravené drahokamy: král drahokamů rubín, umocňující sílu lásky, safír, kámen hvězd, a zirkon, kapka světla.

Složení je bohaté na antioxidanty, vitamin E, karoten, skvalen a esenciální mastné kyseliny. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, včetně mastné a problematické.

K dostání na www.biorganica.cz, 4,9 ml za 2 990 Kč

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.