Sociální sítě
Nahoru

Nový design butiku Tatiany Kovaříkové vyzdvihuje čistotu stylu, ženskost a svěží šarm

Butik významné české návrhářky Tatiany Kovaříkové v Dušní ulici v centru Prahy prošel proměnou. Zrekonstruovaný interiér kombinuje vzájemné propojení materiálů a barev tak, aby nejvíce vyhovoval potřebám ženy – klientky. Vybraná barevná paleta, materiály a nový nábytkový systém odlišují značku a dávají modelům správnou komunikační podporu. Sofistikovaná elegantní přirozenost poskytuje příjemný zákaznický zážitek a pocit, že se v prostoru cítíte dobře. Nový koncept butiku TATIANA obsahuje strukturální a dekorativní prvky, které dialogují a přizpůsobují se dobré viditelnosti a prezentaci modelů.

Butik TATIANA je členěný do třech zón: hlavní prodejní prostor, zkušební kabinky s prostorem na sezení a v neposlední řadě salónek v zadní části butiku. Jakmile vstoupíte přivítá vás pohled na krásný dominantní prodejní pult z Krionu s lehkým nerušivým podsvícením, které navazuje i v části kabinek. Jednoduché konstrukce z kovu v černé barvě s kombinací bílých stěn dávají vyniknout kolekci.

Hra světel byla vytvořena pro nejlepší zvýraznění modelů včetně ikonických kusů na figurínách. Druhá zóna butiku je zkušebním prostorem s kabinkami se závěsy z přírodního saténu. Vše nádherně souzní a zatepluje prostor, kde si s radostí vychutnáte při zkoušení modelů šálek kávy na pohovce. Poslední částí je VIP salónek, kde se Tatiana Kovaříková setkává se svými zákaznicemi a společně diskutují nad tvorbou model na míru. Štukové lišty spojují celý prostor všech tří zón, které pokud nejsou využívané kabinky se zataženými závěsy nádherně propojuje vzniklý zrcadlový koridor s velmi příjemným světlem.

„Nový koncept butiku jsem vytvářela s úctou k ženě s ohledem na její potřeby, aby se u nás každá klientka cítila dobře a věřím, že se nám to podařilo. Můj butik je součástí mého života, ve kterém tvořím, který mě inspiruje v práci, je to svět dynamiky, pohybu a čistého designu. Tento svět je nedílnou součástí mé osobnosti – mě samotné,“ říká Tatiana Kovaříková.

Na přeměně vzhledu butiku TATIANA se podílela módní a designová stylistka Džamila Nováková, která ke spolupráci uvedla: „Na návrzích nové podoby butiku sehrála velkou roli má společná souhra s Tatianou Kovaříkovou. Známe se již déle a nemusely jsme si dlouze vysvětlovat jaký prostor klientky potřebují. Určitě jsem využila i mou dvacetiletou zkušenost v oblasti módy a módního stylingu. V návrhu nové podoby prostoru jsem prioritně vnímala potřeby klientek a též Tatiany, která se s nimi v butiku i osobně setkává a tvoří. Vše jsme společně ladily do čisté jednotné linie bílé s prvky černé, což jsou Tániny barvy, ve kterých se cítí dobře. Lehce jsem do tohoto základu nechala vstoupit šedé tóny v podobě barvy čalounění nábytku. Prioritou nové podoby butiku bylo zachovat individualitu a krásu každé ženy, protože takové klienty Tatiany jsou.“

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.