Sociální sítě
Nahoru

Sluchátka Momentum True Wireless 2 s aktivním potlačením okolního hluku

Společnost Sennheiser zahájila prodej druhé generace bezdrátových sluchátek Momentum True Wireless 2. Nový model se pyšní ještě lepším vyladěním oceňovaného zvukového projevu s frekvenčním rozsahem 5 Hz – 21 kHz. Fanoušci se tak mohou těšit na naprosto kontrolovaný ohromující bas, čitelné střední pásmo a křišťálové výšky. Nechybí ani podpora hlasových asistentů, které tak uživatelé ovládnou, aniž by museli smartphone vyndat z kapsy.

Již první generace sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless v sobě spojila moderní technologie a hluboké znalosti v oblasti akustiky a konstrukce sluchátkových měničů. Momentum True Wireless 2 jdou ale ještě dál. Jejich 7mm membrány zajišťují křišťálově čistou reprodukci s frekvenčním rozsahem 5 Hz – 21 kHz. Inženýrům německého výrobce se navíc podařilo ještě lépe vyladit celé frekvenční pásmo, které je ještě čitelnější a vyrovnanější. Aby se neztratil žádný detail, ani při přenosu hudby z mobilního telefonu, disponují sluchátka technologií Bluetooth 5.1 a kodeky aptX i AAC.

Integrovaný ekvalizér, který je možné nastavit prostřednictvím aplikace pro smartphony se systémem Android i iOS, umožní doladit zvukový charakter přesně dle preferencí uživatele. Pro přenos oblíbené hudby do sluchátek poslouží technologie Bluetooth 5.1 s podporou kodeků aptX i AAC, s jejichž pomocí se k uším posluchače dostane každý detail nahrávky.

Funkce aktivního potlačení okolního hluku dá navíc utichnout leteckým motorům a ruchu velkoměsta, díky čemuž posluchači uslyší snadno i ty nejtišší pasáže hudby, aniž by museli nezdravě zvyšovat hlasitost poslechu. Specifické požadavky na ladění sluchátek pak snadno uspokojí vestavěný ekvalizér, který uživatelé nastaví pomocí chytrého telefonu.

Novinkou je technologie aktivního potlačení okolního hluku. Ta umožní ničím nerušený poslech v rušné městské dopravě i na dlouhých cestách letadlem. Ty již nikdy nebudou problém díky výdrži až 28 h na jedno nabití, kdy samotná sluchátka poskytnou 7h nepřerušený poslech.

Sennheiser Momentum True Wireless 2, které vychází na 7 990 Kč v e-shopu pantershop.cz, ocení skutečně každý. Jejich elegantní vzhled a minimalistická konstrukce z nich činí vhodný doplněk pro každou situaci. Díky funkci Transparent hearing není třeba zbytečné vyjímání sluchátek z uší například pro krátký rozhovor se stevardem v letadle, nebo při placení v obchodě. Praktická bude i pro sportovce, kterým umožní slyšet své okolí a hudbu zároveň, čímž zvýší jejich bezpečnost. Potěší je i odolnost proti potu a stříkající vodě, kterou dokládá certifikace IPX4.

Navzdory prodloužené výdrži se podařilo snížit nejen rozměry, ale i hmotnost sluchátek, která jsou tak ještě pohodlnější než dřív. Odolnost vůči potu a stříkající vodě dle certifikace IPX4 ocení nejen sportovci. Potěšující je i možnost upravit schéma ovládání pomocí dotykových ploch na sluchátcích.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.