Sociální sítě
Nahoru

Perfect Academy – česká špička permanentního make-upu

Být neustále upravená je snem mnoha žen, které čím dál častěji využívají možnost permanentního make-upu. Ten, je-li proveden skutečným profesionálem, pomůže tohoto snu alespoň částečně dosáhnout.

Právě proto se Lucie Kunzová rozhodla založit jedinečný institut krásy Perfect Academy a předávat dál své znalosti a zkušenosti v oboru permanentního make-upu a microbladingu. „Přestože jsem absolvovala několik kurzů v Čechách, měla jsem stále pocit, že mi nikdo nedokáže odpovědět na všechny mé otázky, a proto jsem se rozhodla čerpat informace v zahraničí. V Perfect Academy neslibujeme zázraky na počkání, námi proškolené kosmetičky za sebou mají stovky hodin teorie a praxe,” říká. Sama se tak svou precizní prací a neustálým zdokonalováním zařadila mezi absolutní špičku v České republice, a přestože sídlí v Hradci Králové, za její prací neváhají přijet klientky z celé republiky. Služby Perfect Academy vyhledávají i známé tváře jako je Veronika Kašáková, Lea Šteflíčková nebo Romana Pavelková.

Ambice Lucii Kunzové rozhodně nechybí a svůj institut chce posouvat na další úrovně. „V České republice mi opravdu chybí akademie na světové úrovni, která je nezávislá a umí poradit, které značky jsou dobré a které ne. Chceme být PERFEKTNÍ – pro nás, i pro vás. Každá si zaslouží dostat za své peníze kvalitu, laskavost, vstřícnost, ochotu a dlouhodobou péči. Jedině tak můžeme společně růst a vytvořit si vzájemné pouto. Proto máme v logu prsteny, které toto pouto stvrzují.”

Více z rubriky Zdraví a krása

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.