Sociální sítě
Nahoru

Křehkost a elegance jménem Baroncelli Heritage Lady

Jemné křivky a harmonické barvy hodinek Mido Baroncelli Heritage Lady přímo oslavují ženskost. Štíhlé a elegantní 33mm ocelové pouzdro v barvě růžového zlata doplňuje luxusní bílý číselník se zrnitou texturou.

Cenově dostupné hodinky (27 500 Kč) jsou osazeny automatickým strojkem standardu Elaboré, což dokazuje, jakou péči značka Mido věnuje kvalitě dámských hodinek. Safírové sklíčko nese antireflexní úpravu na obou stranách. Vznešený bílý zrnitý číselník zdobí na pozici šesté hodiny logo Baroncelli Heritage. Z číselníku opticky vystupuje sekundová ručka z modřené oceli, a zdůrazňuje tak klasický vzhled tohoto ultraženského modelu. Datum zobrazuje číslice v apertuře na pozici tři.

Tento model je vodotěsný do tlaku 3 barů a uvnitř pracuje automatický strojek nejnovější generace, zdobený modřenými šroubky, rotorem s ženevskými pruhy a logem Mido. Lze jej obdivovat přes průhlednou zadní část pouzdra. Polomatný, jemně růžový řemínek z hovězí kůže s aligátořím reliéfem má zaoblené okraje a dodává dámskému modelu příjemný pocit lehkosti.

Neoklasický styl milánské nákupní pasáže Galleria Vittorio Emanuele II nese vlivy baroka a je ztělesněním tradiční sofistikovanosti italské architektury. Právě tento svatostánek italské módy a umění se stal inspirací i pro design kolekce Baroncelli, kterou u značky Mido najdeme již více než pětačtyřicet let. Jemné odkazy na tuto světoznámou budovu a její harmonické křivky propůjčují této kolekci hodinek smysl pro eleganci a nadčasový styl.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.