Sociální sítě
Nahoru

Letní pohoda na terase restaurace SPICES v hotelu Mandarin Oriental, Prague

Pokud patříte mezi vyznavače grilování a letní pohodu, měli byste určitě navštívit letní terasu restaurace Spices v hotelu Mandarin Oriental, Prague.

 Příjemnou letní atmosféru si vychutnáte na terase restaurace, kde se přímo před vámi jídlo připravuje v letní kuchyni. Atmosféru dovolené v příjemném prostředí podtrhne lounge hudba v pozadí, ať už si přijdete vychutnat speciality z grilu či na odpolední drink.

Menu připravil šéfkuchař Stephen Senewiratne se svými sous chefy Michalem Horváthem a Kayem Hoffmannem. Stephen Senewiratne, pocházející ze Srí Lanky, žije více jak šestnáct let v Praze a od roku 2010 si můžete vychutnat jeho speciality v restauraci Spices.

Luxusní pětihvězdičkový hotel Mandarin Oriental, Prague se nachází na Malé Straně v blízkosti Karlova mostu již od roku 2006. Hotel, který se nachází v budově bývalého kláštera ze 14. století, uspokojí i nejnáročnější klientelu. Moderní hotel v centru historických památek je svou polohou ideálním výchozím bodem pro poznávání Prahy.

Hotel Mandarin Oriental, Prague nabízí svým klientům 99 pokojů v elegantním a moderním stylu s prvky renesance a baroka.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.