Sociální sítě
Nahoru

Zmenšená ikona Navitimer míří k ženám

Švýcarská manufaktura Breitling představila v Praze prostřednictvím hodinářství Carollinum šestici hodinek Navitimer určených něžnému pohlaví. Jeden z nejznámějších modelů značky se zmenšil na 35 milimetrů a získal módní design a atraktivní barvy.

Perleť, zdobení diamanty, kombinace oceli a luxusního červeného zlata… Materiály použité na dámské navitimery dodávají těmto tříručkovým hodinkám s logaritmickou stupnicí punc luxusu a elegance. To vše korunuje tradiční perličková luneta, typická pro tento ikonický model. Původně klasické pánské hodinky dokázali designéři značky Breitling přeměnit na velmi feminní verzi – stylově odlišnou, přesto respektující všechny detaily, které činí z modelu Navitimer jedny z nejpopulárnějších hodinek vůbec.

Novými modely se nám podařilo splnit přání žen: uvést na trh menší Navitimer, který by zachovával původní odkaz a funkci a zároveň by byl stylově vhodný pro reprezentativní účely v situacích, v nichž se dámy pohybují. Domnívám se, že jsme představili hodinky, které díky různým variantám číselníků a řemínků osloví i ženy, jež dříve o značce Breitling neuvažovaly,“ říká k novinkám Georges Kern, CEO společnosti Breitling.

Hodinky Navitimer Automatic 35 se nabízejí v mnoha různých verzích. První variantou jsou hodinky vybavené ocelovým pouzdrem a modrým, měděným či stříbrným číselníkem. K jednotlivým barvám pak náleží modrý, hnědý či vínový kožený řemínek nebo ocelový sedmičlánkový tah. Další možnost představuje kombinace ocelového pouzdra s číselníkem z perleti a s diamantovými indexy. Časomíru doplňuje buď vínový kožený řemínek, nebo opět sedmiřadý tah z nerezové oceli.

Bicolor varianta ocelového pouzdra s lunetou z červeného 18kt zlata je třetí novinkou v kolekci Navitimer 35. Tah kombinuje články z oceli a červeného zlata, číselníku dominuje lesk perleti a diamantových indexů.

Nejluxusnější je celozlatý dámský Navitimer z 18karátového červeného zlata, kontrastujícího s perleťovým číselníkem a diamanty na pozici hodinových indexů. K hodinkám lze speciálně objednat i další řemínky z aligátoří kůže v zelené či zlatohnědé barvě.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.