Sociální sítě
Nahoru

Český bikiny tým pokřtěn

V pátek 11. září se v největším evropském beach klubu, na pražském Ládví, oficiálně představil projekt Český Bikiny Tým, který vyzval v minitunaji v plážovém volejbale místní profíky, dále zástupce amerického fotbalu Prague Black Panthers, a také VIP tým ve složení bratrů Jirky a Jana Dolanských.

Programem prosluněného odpoledne provázela moderátorka Bára Krčmová /Evropa 2/, a to ve stínu Beefeater stanu, kde proudem tekly drinky nejen z novinkového Beefeater Blood Orange. Zlatou tečkou za vydařeným odpolednem byl křest Českého Bikiny Týmu. S radostí se jej ujal herec Jan Dolanský, který ale dívky na hřišti rozhodně nešetřil.

Český bikiny tým si získal sympatie hned od počátku, protože za plavkami z produkce Trenýrkárna.cz se otáčeli jak přítomní pánové, tak i dámy. Projevilo se to i na hřišti, kde tým sympatických modelek získával první body téměř v každém zápase. Nicméně celkové vítezství patřilo borcům z Prague Black Panthers. „Tentokrát šlo více o krásu než výsledky. O to se postaral právě Český Bikiny Tým, který tak oficiálně vstupuje na trh zábavy. Děkujeme všem účastníkům za vydařenou rozlučku s létem a uvedením projektu v život,“ doplňuje Martin Březina za produkční tým.

Prestižní projekt, který za každé situace zvládne profesionální reprezentaci rámci komerčních i nekomerčních projektů, a to od hostesingu, fotosession, influenceringu až po oslavu kamarádových narozenin nebo zapojení se do sportovních turnajů. Spojení krásy a dobré nálady je hlavní devizou Českého Bikiny Týmu, jednoduše „radost pohledět!“

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.