Sociální sítě
Nahoru

Jakub Vágner je novým ambasadorem českého Fordu

Automobilka Ford zahájila spolupráci se známým rybářem, cestovatelem, dobrodruhem a spisovatelem Jakubem Vágnerem. Ten se stal jejím ambasadorem pro oblast užitkových vozů.

Jakub Vágner je český rybář a držitel několika světových rekordů v lovu sladkovodních ryb. Světové rekordy získal například v kategorii All-tackle IGFA (International Game Fish Association). Proslul především díky rybářskému pořadu Fish Warrior, vysílaném televizní stanicí National Geographic Channel. Velmi populárním se stal i jeho televizní seriál „Rybí legendy Jakuba Vágnera“, vysílaný v hlavním vysílacím čase na ČT1. Tuto sérii posléze převzala i televizní stanice Discovery Channel. Momentálně se Jakub věnuje natáčení již třetí série pořadu „Rybí legendy“.

Největší Vágnerem ulovenou sladkovodní rybou je prozatím Arapaima Gigas s váhou 154 kilogramů a délkou 307 centimetrů. Jde o světový rekord tohoto druhu a pravděpodobně i o největší sladkovodní rybu, která kdy byla sportovně ulovena na rybářský prut.

Při svých výpravách za dobrodružstvím a novými rybářskými úspěchy bude Jakub využívat terénní pickup Ford Ranger Wildtrack s motorem 3.2 TDCi o výkonu 200 koní a s šestistupňovou automatickou převodovkou.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.