Sociální sítě
Nahoru

Designovým hitem proměny interiéru jsou vyměnitelná plátna

Pokud rádi pečujete o svůj domov a necháte se inspirovat co do aktuálních trendů výzdoby, jistě jste již někdy pročítali článek s radami, jak na rychlé proměny interiérů. Aktuální inspirace je nejenom rychlá, ale zároveň odrazí i vaši osobnost, pocity nebo životní postoj. Vyměnitelná plátna vstoupila do světa osobitého designu i u nás; česká značka JSEMdesign navíc kromě autorských motivů nabízí rovněž možnost vlastního motivu plátna.

Každý prvek ve vaší domácnosti nějak působí na své okolí. Nemusíte věřit na vnitřní energie předmětů či umisťovat nábytek dle pozitivních zón; stačí si uvědomit, do jakého místa se doma uchýlíte, když se necítíte dobře či potřebujete chvíli relaxovat. Stejně, jako se mění vaše životní rozpoložení, radosti i starosti všedního dne, můžete pomocí vyměnitelných pláten motivovat sebe sama k rozvoji, odhodlání k zásadnímu kroku či se jen utvrdit, že tady jste svým pánem a jste rádi, že úsloví můj dům, můj hrad, patří právě do vašeho bytu.

Vyměnitelná plátna jsou unikátním novým typem obrazu, který dá prostoru nový šmrnc, navíc jednoduše, ekologicky a vždy zcela podle vás. Důraz na individualitu zdůrazňuje právě rychlá variabilita designu plátnu. Na výběr je z pěti typů rámů a ze tří kolekcí pláten zaměřených na motivační otázky ale i sdělení zaměřených na osobní rozvoj a uvědomění si sebe sama. Můžete si tak z pohledu na obraz vytvořit každodenní rituál, který vás ráno dobije energií či naopak napomůže s vnitřní motivací. Je jen na vás, který z textů zvolíte (například Jsem tvůrce svého životního příběhu či Z čeho mám dnes radost?). Anebo si na plátno navrhnete vlastní motivy, ať už citáty, grafiky či motivační hesla, která třeba máte jaké své životní motto.

Výhodou kromě variability motivu je i celkové zpracování obrazu. Skutečně designový kousek totiž nikdy není jen o výsledné podobě, ale i o kvalitě použitého materiálu a jeho zpracování. Tvůrci a autoři značky JSEMdesign pracují výhradně ve vlastní dílně. Použité materiály jsou od českých dodavatelů. Motivy jsou na plátna tištěna ekologicky, neobsahují žádná ředidla, a rovněž metoda uchycení pláten do rámu je jednoduchá, a přitom udrží plátno napnuté i při výměnách.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.