Sociální sítě
Nahoru

Do butiku Omega dorazila nová kolekce Constellation

Nové hodinky Omega Constellation Gents odrážejí odvážného a dobrodužného ducha každého muže. Jsou klasické, nadčasové a inovativní zároveň. Jejich inspirací tentokrát byly nejslavnější rysy linie Constallation – tedy ikonické řady s měsíční fází.

Značka Omega navíc do návrhů designu hodinek integrovala některé ze svých nejlepších a nejmodernějších hodinářských materiálů. Proto v kolekci lze objevit modely z nerezové oceli, 18kt zlata nebo jejich kombinaci. Navíc téměř všechny pouzdra hodinek byla vytvořena v leštěné keramice, která dokonale kopíruje vzhled původního modelu Manhattan z roku 1982.

Pouze jeden model v nové kolekci má své vlastní pouzdro z nerezové oceli, které je umocněno černěnými římskými číslicemi. U ostatních modelů s keramickými pouzdry byla římská číslice vyrobena z inovativních materiálů Ceragold a Liquidmetal.

Praktické zkosení podél okrajů pouzdra poskytlo ve srovnání s modely v minulosti linii Constellation Gents štíhlejší vzhled. Úpravou prošly i číselníky, aby vynikl elegantní a nadčasový design hodinek inspirovaný panoramaty Manhattanu odkazující na sochu Svobody.

Většina nových modelů byla představena na kožených řemíncích s antibakteriální gumovou podšívkou. Dekorativní kovová vazba spojuje každou stranu popruhu s pouzdrem a podtrhuje tak unikátní vzhled těchto nových hodinek.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.