Sociální sítě
Nahoru

Hyaluronic face serum z dílny Onest

Tuzemská značka Onest nedávno představila inovované Hyaluronic face serum (30 ml/ 790 Kč), ve kterém jako první na českém trhu použila v přípravku extrakt z kůry indického stromu vrcholáku arjuna, a zabrousila tak do ájurvédské medicíny.

Sérum obsahuje také o 50 % více hydratační kyseliny hyaluronové, než měl předešlý produkt z dílny Onest. Odlišná je i textura, nyní hustší. Lépe klouže po pleti a umožňuje aktivním látkám snadněji pronikat do pokožky.

Česká kyselina hyaluronová ve spojení s červenou řasou poskytují okamžitý vypínací „booster“ efekt a bojují proti jemným linkám. Vrcholák arjuna dodá pleti pevnost, pružnost a sílu, osvěží a omladí oční okolí i rysy v obličeji a bojuje s otoky a červenými žilkami. Irský mech a fermentovaná tonka dopují pleť živinami a vytvářejí ochranný štít proti UV paprskům a negativním vlivům znečištěného ovzduší.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.