Sociální sítě
Nahoru

Vánoční párování v podobě šperků

Nádherná vánoční nabídka, která je jedinečná a jde v páru. Šperkařka Kristýna Malovaná si připravila nabídku, která jede v duo stylu v různých kolekcích.

Ať už kolekce On a Ona, Komunikace, Planety, Invisible či DROP. Všechny variace se zdarma balným a dopravou a vždy ve spojení náušnice a prsten či alternace náhrdelník a náušnice. Jedna z možností rozzáří vánoční stromeček a to bezpochyby.

Čisté tvary a kvalitní propracování je um, kterým se pyšní již letitá matadorka v poli českého tvůrčího šperkařství Kristýna Malovaná. „Tato nabídka je čistá a dva roky promyšlená. Jen to na povrch vyplulo ve špatné době. Nicméně za mým umem si stojím a vím, že tyto kombo nabídky ohromí všechny obdarované. Navíc pořád v cenových relacích, které jsou za šperky únosné. Lpím na jednoduchosti, kvalitě a originalitě. Nepracuji jako velkovýrobna, ale jako srdcařka s dlouholetou generační tradicí. Zkrátka veselé Vánoce, a hlavně šťastný Nový rok všem,“ říká Kristýna Malovaná.

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.