Sociální sítě
Nahoru

Bezdrátová sluchátka Louis Vuitton Horizon

Kolekce bezdrátových sluchátek Louis Vuitton Horizon nabízí novou verzi v gradientních odstínech modré barvy. První bezdrátová sluchátka uvedla značka před dvěma lety. Od té doby se jejich nabídka kontinuálně rozrůstá, vždy s ohledem na nádech kreativity ve světě chytrých technologií. Bezdrátová sluchátka Louis Vuitton Horizon, která spojují smělý design a jednu z nejlepších akustických technologií na trhu, se proměnila v nepostradatelný a žádaný kousek.

Aktuálně jsou v nabídce v temně černé, intenzivní rudé, čistě bílé, pudrově růžové, neonově žluté a nejaktuálnější podložené verzi kombinující černou a neonově zelenou, jež vznikla ve spolupráci s Virgilem Ablohem, uměleckým ředitelem pánských kolekcí. Nejnovějším přírůstkem do rodiny jsou sluchátka kombinující odstíny modré barvy.

Model si pohrává s asymetrií a kontrastem mezi barevným acetátem a leštěnou ocelí a vzdává hold kreativitě typické pro módní dům Louis Vuitton. Dva kvítky Monogramu, špičatý na levém sluchátku a oblý na pravém, se vyjímají na nabíjecím pouzdru z nerezové oceli, inspirovaném tvarem chytrých hodinek Tambour Horizon.

Tato sluchátka, která propojují 2 světy – módy a technologie – nabízí moderní design ve spojení s tou nejlepší akustickou kvalitou a nejrůznější vylepšení, které demonstrují skvělé know-how firmy Master & Dynamic, specialisty ve světě audia.

Sluchátka poskytují optimalizovanou Bluetooth konektivitu a indukční nabíjení, které zajistí až 30hodinový provoz. Dva mikrofony zabudované v každém sluchátku znatelně vylepšují kvalitu zvuku a zároveň umožňují separátní použití sluchátek. Sluchátka nabízejí také 2 další módy: aktivní režim potlačení šumu pro nerušený poslech a režim okolního odposlechu, díky kterému zůstanete v kontaktu s okolím.

Bezdrátová sluchátka Louis Vuitton Horizon jsou sofistikovaným a moderním doplňkem a nepostradatelným kouskem v dnešní propojené a neustále se transformující společnosti. Jsou dokonalým řešením pro komunikaci i poslouchání hudby. Bezdrátová sluchátka Louis Vuitton Horizon v gradientních odstínech modré barvy budou v prodeji v buticích Louis Vuitton od 15. ledna 2021.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.