Sociální sítě
Nahoru

Centrum dentální péče MUDr. Laciny v Praze vás odnaučí bát se zubaře

Pokud jste již vyčerpali veškeré možnosti nebo jezdíte k zubaři doslova přes půl republiky, tak je na čase to změnit. Centrum dentální péče přijímá nové pacienty. A tady se prohlídky opravdu bát nemusíte.

Centrum dentální péče se postará o zubní zdraví celé rodiny, včetně vašich dětí. „Zuby vyšetříme, vypracujeme plán ošetření a opravíme moderními postupy,” říká MUDr. Radoslav Lacina, vedoucí stomatolog a majitel kliniky. Přátelské prostředí malé kliniky ihned zaujme svým moderním vzhledem. Při vstupu se vás ujme recepční, která má na starosti nejen běžné formality spojené s provozem, ale nabídne vám i malé občerstvení. Prostorné ordinace jsou vybaveny nejnovějšími světovými technologiemi a plně splňují i náročné požadavky na komfort a pohodlí.

Kromě špičkového a bezbolestného zubařského ošetření, založené na nejmodernějších výzkumech i dlouhodobých zkušenostech, se používají také kvalitní materiály. Samozřejmostí jsou trvanlivé bílé výplně, keramické korunky, ale i fasety, které nerozeznáte od přirozených zubů. „Zabýváme se i náročnými rekonstrukcemi zubů po úrazech a zavádíme i kvalitní zubní implantáty,” dodává stomatolog.

Stomatologická klinika poskytuje i služby dentální hygienistky. Pravidelná dentální hygiena má preventivní a léčebné účinky, ale také řeší estetické vady. Účinně léčí parodontitidu a krvácení dásní. Odbornice poradí s aplikací fluoridových preparátů, dokonale odstraní pigmentové skvrny na zubech, zubní kámen i zubní plak.

Více informací o stomatologické klinice naleznete na stránkách nebo na telefonních číslech 222 726 006 a 777 137 414.

Více z rubriky Zdraví a krása

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.