Sociální sítě
Nahoru

Hublot představuje edici chytrých hodinek v barvě Premier League

Hublot miluje fotbal! Proto asi nikoho nepřekvapí, že se spojil s těmi nejlepšími a pro sezónu 2020/21 se stal oficiální časomírou Premier League. V rámci jedinečné spolupráce teď s hrdostí představuje limitovanou edici chytrých hodinek Big Bang e Premier League, která je vybavena speciální aplikací a číselníkem i řemínkem v nachovém odstínu – ikonické barvě této prestižní fotbalové soutěže.

Tato limitovaná edice 200 kusů chytrých hodinek stojí na modelu Hublot Big Bang e, který značka představila v loňském roce. Uvnitř pouzdra z leštěného titanu se saténovým finišem se ukrývají moderní technologie, jež jsou pro tento model rozšířené o funkce šité na míru fanouškům Premier League. Originální řemínek v nachové barvě, která je ikonická právě pro Premier League, lze díky důmyslnému systému One Click snadno vyměnit za jiný. Tím lze změnit vzhled samotných hodinek. Na výběr je totiž celá řada kaučukových řemínků, které lze sladit s číselníkem – displejem.

Hodinky pohání systém Wear OS by GoogleTM, jehož součástí je i exkluzivní aplikace Hublot Loves Football Premier League. Ta bude časem dostupná i pro majitele klasických hodinek Big Bang e, kteří si ji budou moci stáhnout na hublot.com, nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Výhodou této aplikace jsou animované notifikace, které fanoušky upozorní na časy zahájení zápasů Premier League (15 minut před začátkem hry), góly, penalty, střídání, prodloužení, či žluté a červené karty. Uživatel si může vybrat, zda hodinky budou čas zobrazovat digitálním či analogovým způsobem.

V čase zápasu se však automaticky přepnou do speciálního „zápasového módu“. Jejich další přidanou hodnotou je zobrazení sestavy jednotlivých týmů, nebo video asistenta rozhodčího (VAR). Jakmile zápas skončí, hodinky zahájí odpočítávání do dalšího utkání. Pokud budou probíhat dvě utkání současně, hodinky umožní přepínat mezi jednotlivými zápasy jednoduchým poklepáním na displej.

Speciální komerčně nedostupnou verzí hodinek z ultra lehkého kompozitu budou vybaveni i rozhodčí Premier League. Na rozdíl od těch klasických budou spolupracovat i se systémem Goal-line technology. Ten pro rozhodčí kontroluje, zda míč překročil brankovou čáru.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.