Sociální sítě
Nahoru

Nové dámské hodinky od Patek Philippe září barvami i drahými kovy

Švýcarská značka Patek Philippe představila v únoru trojici novinek z kolekce Twenty~4, a rozšiřuje tak linii, která je určena aktivním a moderním ženám. Již na konci loňského roku představila ženevská manufaktura dva modely z řady Twenty~4 a nyní přidává další. Kromě manžetové verze, jak familiárně nazývá modely s obdélníkovým pouzdrem a náramkem, se ženy dočkají i kulatých hodinek Twenty~4 Automatic v nových barevných kombinacích.

Patek Philippe Twenty~4 Automatic

Kolekce Twenty~4 byla poprvé uvedena v roce 1999, najdeme v ní ocelové i zlaté modely zdobené diamanty. Jde o hodinky, které můžete nosit kdykoli, ve dne i v noci. Praktický náramek totiž působí vždy elegantně, ale neomezuje vás v žádné činnosti. Naopak, při každé příležitosti vypadají hodinky skvěle.

V rodině kulatých modelů Twenty~4 Automatic získala nově místo ocelová časomíra s olivově zeleným číselníkem (Ref. 7300/1200A-011). Jeho rozjasňující se efekt si pohrává s dopadajícími paprsky a mění se se změnou úhlu světla. Pohled na něj je elektrizující. Druhý model (Ref. 7300/1200R-011) v růžovém zlatě má číselník vyvedený tón v tónu, tedy v barvě drahého kovu. Působí tak neuvěřitelně sofistikovaně… Oba modely o průměru pouzdra 36 mm doprovází diamantová luneta se 160 kusy briliantů a datum na pozici šesté hodiny. Uvnitř pouzdra pracuje automatický strojek s rezervou chodu 45 hodin, který můžete pozorovat v chodu skrze zadní safírové dýnko.

Patek Philippe Twenty~4 Quartz

Manžetové Twenty~4 Quartz s obdélníkovým pouzdrem působí jako nádherný zlatý náramek, ovšem v jeho středu je hnědý rozjasňující se číselník s indexy, dvěma arabskými číslicemi a diamanty po stranách. Kromě této verze z růžového zlata s 34 kusy briliantů (Ref. 4910/1201R-001) přibyly loni i ocelové varianty s úchvatným hnědým či modrým číselníkem. Všechny tyto hodinky pohání quartzový strojek, baterie vydrží v chodu zhruba tři roky.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.