Sociální sítě
Nahoru

Designová soutěž se značkou Certina. Dokážete navrhnout vlastní dámské hodinky?

Hodinky Certina jdou vždy s dobou. Nyní je tento švýcarský hodinářský mistr zase o krok napřed a nechá rozhodnout své zákazníky o vzhledu nejnovějších dámských hodinek . V březnu budou mít fanoušci značky po celém světě možnost si vybrat mezi různými částmi hodinek na sociálních sítích: Facebook a Instagram. Hlasování se navíc vyplatí: všichni zúčastnění jsou zapojeni do soutěže o hodinky s vítězným designem – DS PH200M Lady.

Soutěž začala již včera 8. března 2021 na Instagramu a Facebooku Certiny. První na řadě je pouzdro hodinek, kde mohou uživatelé hlasovat pro jednu ze dvou variant.  Ve čtvrtek 11. března je čas vybrat si vzhled číselníku, a v pondělí 15. března styl ruček.  Na 18. března pak připadne řemínek či náramek. Na závěr si účastníci 22. března vyberou, jakému typu balení dávají přednost. Vítězný design bude veřejnosti představen v dubnu, celosvětové uvedení finálních hodinek na trh je plánováno na říjen 2021.

Každý z hlasujících má šanci vyhrát cenné hodinky Certina. Vítěze nových hodinek DS PH200M Lady s vítězným designem určí losování a výherce bude kontaktován v dubnu 2021. Podmínky účasti spolu se všemi informacemi týkajícími se průběhu soutěže a aktuálního stavu výsledků jsou k dispozici již od 4. března 2021 na webových stránkách Create-Your-Watch.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.