Sociální sítě
Nahoru

Láhev tak jedinečná jako víno samo

Elegantní silueta s dlouhými liniemi vycházejícími ze středu lahve, které připomínají paprsky při východu slunce nad kopci malebných vinic Fratelli Gancia v Itálii – taková je lahev absolutní novinky, kterou představuje proslulé italské vinařství.

Seznamte se s růžovým proseccem GANCIA Prosecco DOC Rosé extra-dry v jednoduchém, a přesto pozoruhodném designu. Vedle krásné lahve si ho však zamilujete zejména pro jeho mimořádnou chuť a vůni. Stane se nezbytnou součástí nejen vašich aperitivo momentů.

Růžovou novinku v elegantní lahvi (280 Kč) charakterizuje svěží a ovocná chuť s nádechem červených bobulí, kterou doprovází jemná květinová vůně. Svým lákavým složením a mimořádným aroma se stane nezbytnou součástí setkávání při letním odpoledni na paprsky ozářené terase. Sklenička růžového Prosecca Gancia se skvěle hodí jako aperitiv, ale můžete si ji dopřát i v kombinaci s pokrmy z ryb nebo bílým masem. Identita, řemeslná dovednost a místo původu jsou garancí mimořádné kvality vín Gancia.

Milovníků kvalitního prosecca neustále přibývá, a i u nás se těší čím dál větší popularitě. Nyní mají příznivci tohoto italského skvostu unikátní příležitost ochutnat jeho novou růžovou verzi. A že se jedná o jedinečnou možnost, potvrzuje také fakt, že se úplně nová kategorie Prosecco Rosé D.O.C. zrodila teprve nedávno. Privilegovaný region ze severní Itálie, který smí jako jediný prosecco vyrábět, dostal totiž povolení k výrobě růžové varianty až začátkem minulého roku.

S touto lahodnou novinkou přichází i rodinné vinařství Fratelli Gancia, které stojí za výrobou prvního italského šumivého vína vůbec. Jedinečné GANCIA Prosecco DOC Rosé extra-dry se tak coby nejnovější mistrovské dílo Casa Gancia připojuje k řadě výjimečných šumivých vín této značky

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.