Sociální sítě
Nahoru

Tajemný příslib z Mýdlárny Rozmarýnka

Pokud máte rádi čokoládu s mátovou příchutí, budete tímto nejnovějším mýdlem z produkce Mýdlárny Rozmarýnka nadšeni. Vyrábí se ručně a obsahuje vysoké procento bambuckého másla, takže nevysušuje ani přecitlivělou pokožku. Jeho další aktivní složkou je nimbový prášek z větviček a listů stromu zederachu indického.

Tajemný příslib, mýdlo s vůní máty a kakaa, 110 g za 120 Kč, mydlarnarozmarynka.cz

Zederach má pevné místo v tradiční indické medicíně, která nevyužívá jen některé jeho části, ale doslova celý strom. Každý kousek se hodí na něco jiného, odvarem ze silně antibakteriální a dezinfekční kůry se dřív omývaly otevřené rány, květy se odjakživa používaly jako přísada do mýdel, parfémů, krémů a šamponů, mladé větvičky zase obyvatelé západní Asie dodnes žvýkají jako součást dentální hygieny.

Na originální záležitost povyšuje toto hydratační a zároveň vyživující mýdlo kouzelná kombinace vůní máty, mandarinky a pravého kakaového prášku. Jako všechny produkty Mýdlárny Rozmarýnka je čistě přírodní, bez chemických konzervantů.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.