Sociální sítě
Nahoru

Montblanc představuje moderní pojetí kolekce klasických doplňků

Trendy přicházejí a odcházejí, ale některé designy ve zkoušce času obstojí. Kolekce Montblanc Sartorial spojuje nadčasový klasický design a výrazný styl současnosti neustále se vyvíjející kolekce pro ty, kteří chtějí zanechat stopu.

Kolekce kožených doplňků Montblanc Sartorial je velmi moderní, ale zároveň reflektuje dědictví a rukopis značky Montblanc. Je určena pro všechny, kteří chtějí zaujmout.

Ústředním motivem kolekce je klíčové znovuobjevení ikony Montblanc v podobě písmena “M“. To se v kolekci objevuje v podobě přední kapsy ve tvaru písmena M. Kromě důležitého velmi kvalitního krejčovského zpracování se kolekce Montblanc Sartorial Evolution vyznačuje i zcela novou funkčností. Kožené doplňky lze nosit a použít mnoha různými způsoby.

Kolekce Montblanc Sartorial provází byznysové nomády i kosmopolitní cestovatele všude. Zvládá s nimi dynamické dny i sofistikované večery, obchodní dobrodružství nebo čas odpočinku.

Doplňky vyrobené v černé, tmavě modré nebo výrazné grafitové kůži zohledňují měnící se životní styl svých majitelů. Design ikonického tvaru M je naopak stálou konstantou celé kolekce.

Kolekce Montblanc Sartorial nadále přetváří dědictví značky Montblanc ve zcela moderním pojetí. Ambice a inovace jsou zde spojeny s trvalou udržitelností vynikajícího designu.

Více z rubriky Móda

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.