Sociální sítě
Nahoru

Perlové týdny Halada jsou zpět

Největší přehlídka perlových šperků začíná v buticích HALADA 15. května. Postupně bude z Pařížské ulice po týdnech putovat napříč Českou republikou a Slovenskem až do 20.června, kdy bude tato perlová událost roku zakončena opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Kromě stovek překrásných perlových šperků bude exkluzivně k vidění, i zakoupení, luxusní perlový set „CASHA“ značky Gellner, nominovaný na cenu Design Innovation 2020, a to jak ve variantě růžové zlato se zářivě bílými perlami Akoya, tak i v podmanivém provedení černých tahitských perel a bílého zlata.

Náhrdelník a náramek jsou designovými kousky, které navrhla umělkyně a designérka šperků Casha Kellermann, jejich hodnota je v Akoya variantě přes 25 tisíc EUR, tahitské perly v tomto setu přes 30 tisíc EUR. Náhrdelník lze díky speciální sponě odepnout a nosit i jako samostatný perlový náhrdelník.

Nebudou chybět ani vyhlášené perlové skvosty z perel pocházejících z privátního ostrova Marutea, které se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale především překrásnými odstíny modré, zelené, fialové či růžové a výjimečně vysokým leskem s velikostí perel až 14mm.

Klenotnictví HALADA v Pařížské ulici a v Brně jsou oficiálním zastoupením japonské legendární značky perlových šperků MIKIMOTO založené v roce 1893. Kromě klasických kousků budou k mání i novinky, které perly spojují s diamanty či safíry. Perlové šperky Mikimoto se těší velké oblibě, proto je nosí na výjimečné události i celebrity nebo dokonce členové královských rodin.

Specialista na perly jižních moří, jejichž je jedním z největších distributorů, australská značka AUTORE, se představila v síti klenotnictví HALADA už loni na podzim. Pro letošní Perlové týdny je zastoupena mnohem výrazněji a je na co se těšit. Tuto značku si oblíbily celebrity, například Halle Berry, Scarlett Johannsson nebo Angelina Jolie.

Udělejte si čas na výjimečný zážitek a navštivte nejbližší klenotnictví HALADA v těchto termínech Perlových týdnů:

15.5. – 22.5. Praha, Pařížská 7

24.5. – 29.5. Brno, Česká 23

31.5. – 5.6. Bratislava, Avion Shopping Park

7.6. – 12.6. Ostrava, Avion Shopping Park

14.6. – 20.6. Praha, Na Příkopě 16

Ve všech pobočkách HALADA je k dispozici zkušený a milý personál, který návštěvníky butiku ochotně provede širokou nabídkou perlových šperků a jejich druhů, vysvětlí, na co se při výběru zaměřit a jak správně o perly pečovat. Nenechejte si ujít tuto mimořádnou příležitost pokochat se mnoha stovkami perlových skvostů na jednom místě. Perlové týdny HALADA jsou právem událostí roku, u které nemůžete chybět.

Více z rubriky Klenoty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.