Sociální sítě
Nahoru

Konec chronickému přejídání

Česká značka KetoMix, specializující se na jídla a produkty, přispívající k hubnutí, přichází s další novinkou. Tentokrát představuje revoluční doplněk stravy KetoMix Apetit Stop, který dokáže zamezit přejídání a zkrotit neovladatelné chutě k jídlu.

Hlavní složkou KetoMix Apetit Stop je glukomannan. Čistě přírodní, ve vodě rozpustná vláknina, která se získává z hlízy asijské rostliny konjak a je téměř bez kalorií. Její důležitou vlastností je, že dokáže skvěle absorbovat vodu. V žaludku nabobtná, čímž navodí pocit plnosti a dokáže tak snadno zabránit přejídání i zkrotit neustálou chuť na jídlo. S redukcí váhy pomůže i chaluha bublinatá, která podporuje metabolismus.

KetoMix Apetit Stop se užívá vždy před jídlem. Obsah sáčku se rozmíchá ve 150ml vody. Tento osvěžující nápoj má příchuť ovoce a je zcela bez cukru. Doporučené dávkování je 1 až 3 sáčky denně.

Emoční jedení a zbytečné přejídání bývají častým problémem lidí, kteří bojují s nadváhou nebo obezitou. Změnit od základu něco, na co jsou jejich těla a hlavně hlava dlouhodobě zvyklé, pro ně bývá extrémně náročné. Dobrým pomocníkem, jak tyto nevhodné návyky upravit a postupně odbourat, může být právě KetoMix Apetit stop, díky němuž budete mít stále plný žaludek a pocit hladu zmizí“, říká marketingová ředitelka značky KetoMix Eva Sroka.

Důvody k přejídání mohou být emocionální i psychologické. Lidé jídlem zahánějí nudu, úzkost, stres nebo jiné problémy. Na vině jsou i špatné stravovací návyky – jedí ve spěchu, jídlo si nevychutnají, nakládají si veliké porce a nedokáží poznat, kdy už jsou sytí. To vše bohužel vede nejen k nadváze nebo obezitě, ale i k řadě zdravotních problémů, jako jsou onemocnění srdce, vysoký tlak a cholesterol nebo potíže s klouby. Zbavit se nabraných kil bývá pak velmi obtížné.

Boj s přebytečnými kilogramy může usnadnit právě KetoMix Apetit stop. Pomůže tělu navodit dříve pocit sytosti, který trvá delší dobu. Díky plnému žaludku se zcela automaticky sníží i množství jídla, které sníte a po něm se delší dobu nedostaví ani pocit hladu nebo neovladatelné chutě si dát něco dalšího. KetoMix Apetit Stop je i vhodným doplněním redukční diety. Je dobrou volbou pro ty, kteří nechtějí spoléhat jen na svou pevnou vůli a odhodlání.

Více z rubriky Zdraví a krása

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.