Sociální sítě
Nahoru

Nová kolekce šperků Cartier představená na břehu jezera Como

Proslulé italské jezero Como, které je považováno za jedno z nejkrásnějších alpských jezer, si francouzský dům Cartier vybral pro představení nové kolekce vysokého šperkařství probouzející všechny smysly Sixième Sens par Cartier.

V podvečerních paprscích letního slunce byla kolekce poprvé ukázána světu během slavnostního večera v hotelu Il Sereno Lago di Como, ležícím na samotném břehu jezera. Cartier si okolí Coma vybral jako místo znovuzrození pro jeho nádhernou krajinu, bohatou minulost a nekonečnou inspiraci.

Kolekce Sixième Sens par Cartier zosobňuje oduševnělost, která je typická pro šperky vysokého šperkařství. Je dokonalým spojením precizního uměleckého zpracování a schopnosti vyvolávat i ty nejhlouběji ukryté emoce, zachycené mezi překvapením a úžasem. Pohled na třpytivé, působivě elektrizující drahokamy je upoután a ztracen v hlubinách tisíce let starých kamenů, které přivolávají vůně vzdálených rájů a probouzejí ty nejživější emoce.

Vysoké šperkařství evokuje, podobně jako Como, pocit věčnosti a hotel Il Sereno Lago di Como se svojí intimní atmosférou plně respektuje místní přírodní a historické okolí tak, aby bylo obojí zachováno i pro další generace. Hotel byl nedávno kompletně zrekonstruován v moderním stylu španělskou architektkou a designérkou Patricií Urquiola. Ta se podepsala také pod scénografii večera, která byla uměleckým spojením architektury a vysokého šperkařství.

Hostitelem večera byl Cyrille Vigneron, President & CEO Cartier International. Slavnostní gala večeře se konala ve Villa Làrio s výhledem na jezero a mezi hosty nechyběli ambasadoři a přátelé značky Cartier. Mezi nimi byla například ambasadorka a tvář kolekce Golshifteh Farahani, modelka a herečka Mariacarla Boscono, modelka Bianca Brandolini, herečka Yasmine Sabri, podnikatelka a editorka Deena Abdulaziz, režisérka a herečka Nadine Labaki, či herečky Fatima Al Banawi, Hannah Herzsprung a Sibel Kekilli.

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.