Sociální sítě
Nahoru

Česká hi-tech kosmetika Iuvenio opět překvapila

Iuvenio je mladá značka, jejíž produkty výjimečné kvality sbírají jedno prestižní ocenění za druhým. Rychle se dostávají do povědomí veřejnosti, ceny však zatím zůstávají příjemně české, což je přímo ideální stav, protože nová řada anti-age krémů rozhodně stojí za vyzkoušení.

Možná pamatujete anti-age kosmetiku s obsahem retinolu, jednu dobu velký hit. Byla účinná, ale u citlivé pleti občas vyvolávala nežádoucí reakce. To už je minulost, dnešku vládne HyRetin, sloučenina kyseliny retinové s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je stabilnější a poskytuje komfort bezpečí i při dlouhodobém používání.

Velice jemný Moon

HyRetin a komplex dalších aktivních látek včetně vitamínů tvoří základ, který doplňuje hi-tech peptid Clodessine. Ten posiluje přirozené antioxidační schopnosti kožních buněk a pleť se tak lépe vyrovnává s každodenním stresem z vnějších škodlivých vlivů. Krém je výživný, tak to má u noční péče být, hutná textura přesto nezanechává mastný film. Obvykle se nedoporučuje používat anti-age přípravky na mladou pleť, kterou vlastně jen zatěžují. Moon je výjimka, úlevu pocítíte zvlášť na místech, kde je pokožka suchá a napjatá.

Noční anti-age krém Moon, Iuvenio, 30 ml za 590 Kč

Proti nedokonalostem nasaďte Retouch

V tomto nočním krému vedle HyRetinu odvádí velkou práci peptid Recelline, který pomáhá s obnovou poškozených proteinů a umí opravit DNA v kožních buňkách. Ihned po použití se pleť zklidní, zavlaží, barevně sjednotí a poradí si i s projevy akné. Při dlouhodobějším používání získá pokožka mladistvý vzhled. Aplikace z uzavřeného obalu zabraňuje kontaminaci produktu a je příjemná, krém se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Používejte na noc příležitostně i dlouhodobě – podle potřeby.

Noční anti-age krém proti nedokonalostem Retouch, Iuvenio, 30 ml za 570 Kč

Calm, to je podpora a konejšení

Denní a noční krém v jednom má unikátní složení, zlepšuje schopnost pokožky odolávat vnějším vlivům včetně alergenů. Obsažený betaglukan dokáže normalizovat imunitní odpověď pleti, takže už nedochází k jejímu začervenání, svědění, pálení a jiným negativním reakcím. Při pravidelném používání posiluje kožní bariéru, zlepšuje hydrataci a texturu, redukuje vrásky. Krém je vhodný i pro pleť se sklony k atopickému ekzému, lupénce či růžovce (rosacea). Stejně jako Moon a Retouch je Calm vhodný pro každodenní péči o pleť všech typů, té bezproblémové pomáhá s udržením formy během dlouhé sezony nošení roušek a respirátorů.

Denní a noční anti-age krém Calm, Iuvenio, 50 ml za 670 Kč

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.