Sociální sítě
Nahoru

Sebevědomí a komfort po holení

Hedvábně jemná pokožka do plavek nebo dokonale oholená tvář připravená na sluneční paprsky? Časté holení pokožku dráždí, v létě je navíc téměř v neustálém kontaktu s pískem, větrem, bazénovou chemií a opalovacími prostředky. To rozhodně není ideální.

Mýdlo Shave It All, Almara Soap, cca 90 g za 169 Kč, almarasoap.com

Odpovědí na zarudnutí a pupínky je mýdlo Shave It All značky Almara Soap. Pečující rostlinné oleje, bílý jíl, koloidní oves a sušené kokosové mléko vytvoří extra hustou pěnu, stresovanou pleť vyživí, zvláční a ukonejší tak, aby opět zářila zdravím. Výsledný dojem podtrhne vůně 100% esenciálních olejů pomeranče a levandule. Oproti klasickým pěnám na holení je tento produkt bez jakýchkoli přidaných látek a zcela zero waste.

Mýdlo Aloe Vera, Almara Soap, cca 90 g za 169 Kč, almarasoap.com

Aloe vera, klasika po opalování

Účinky rostliny, která by neměla chybět v žádné přírodní lékárničce, jsou všeobecně známé. Mýdlo s jejím výtažkem zklidní pokožku po opalování nebo při jiném drobném podráždění. Pomohou jí ještě zvláčňující a regenerační oleje, bylinný macerát a další ingredience, například mladý bio ječmen proslulý protizánětlivými a antioxidačními účinky. Aloe vera navíc podporuje obnovu pokožky a dodává jí hydrataci. Mýdlo voní 100% esencemi kanangy, levandule a pomeranče.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.