Sociální sítě
Nahoru

Menu jako překvapení

Restaurace Nota Bene na pražské křižovatce I.P. Pavlova začátkem léta přišla se skvělou akcí České retro. Zážitková gastronomická akce v podání Lukáše Nevyjela a Honzy Letovského se opravdu povedla a hosté během večera v úzkém kruhu ochutnali klasické pokrmy made in czech republic.

Je tu konec léta a přichází nová akce, kdy šéfkuchaři zvou ke „svému“ stolu hosty a tentokrát na sushi. Akce se uskuteční v polovině září. „Asijská klasika, kterou lidé buď milují nebo nenávidí. Samozřejmě v našem podání ze sladkovodních ryb a tentokrát nás Tomáš z Tomi Sushi, který je nejlepší sushi mistrem minimálně v Praze,“ říká Lukáš Nevyjel, který tvoří duo šéfkuchařů restaurace Nota Bene a současně je majitelem a srdcem celé restaurace.

Večer plný gastronomických emocí stojí za rezervaci. Přidanou hodnotou je BIO kvalita, kterou doprovází technologicky dokonalý postup. Hosté se mohou také těšit na báječnou vinnou nabídku. Díky omezenému počtu osob, které si večer mohou užít, je nutná rezervace a to telefonicky na čísle 721 299 131 nebo e-mailem na adrese rezervace@notabeneprague.cz. Sushi od povolaných v českém podání je gastronomickou událostí, která se loučí s létem a vítá podzim. Následovat budou další tématické večery. Více informací pomocí sociálních sítí. Samotné menu je vždy překvapním na místě.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.